Helloween
Release 10 dni temu
Helloween Screenshot
10 dni temu

Helloween

O Helloween

Wyposażony w bonus "Keeper of the Seven Keys", slot online Helloween Play'n Go oferuje koło fortuny i możliwość ponownego uruchomienia trybu Free Spins. Jest to gra o tematyce fantastycznej, oparta na średniowiecznych sagach, w której będziesz również korzystać z Wilds Scatterters i Random Multipliers do 10x. Dowiedz się dużo więcej w przeglądzie slotów Helloween.

Helloween Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Samouczek Helloween łączy w sobie elementy klasyczne i nowoczesne , przy czym te pierwsze są przedstawione w układzie z 5 kołowrotkami, 3 rzędami i 10 stałymi liniami płatniczymi. Gra płaci od lewej strony i jest odpowiednia dla tradycjonalistów, którzy uważają mechanikę Pay Both Ways w 2 bogach - Zeus vs Thor slot za bluźnierstwo.

Wylądowanie Rozproszenia na bębnach 1, 3 lub 5 wyzwala Bonus Helloween działający jak unikalne koło fortuny. Gracze mogą obracać 1 z 7 funkcji, z których każda daje 5 obrotów, z wyjątkiem tej, która oferuje 8 darmowych gier. Przez cały czas trwania funkcji, Scatterters działa jak Wilds.

Wilki są utrzymywane w pozycji i rozszerzalne w górę lub w dół o jedno miejsce na obrót w funkcji I’m Alive . Wciąż jednak, przy następnym obrocie, znikają. W trybie Eagle Fly Free jeden Dziki leci na kołowrotki na każdym wolnym obrocie, zmieniając swoją pozycję na każdym obrocie.

Wszystkie przypadki losowo wybranego królewskiego symbolu włączają Wild na każdym obrocie w trybie Dr Stein. W czasie Marszu Czasu, Dzicy trzymają się na zestawie kołowrotków przesuwając przestrzeń w lewo na nowym obrocie. Po dotarciu do bębna nr 1, po prostu wychodzą ze sceny.

Każdy Dziki, który wyląduje w funkcji I Want Out rozszerza się do symbolu 2×2, a na koniec, można wyzwolić kilka darmowych obrotów z szansą wejścia z powrotem do trybu Opiekun Siedmiu Kluczy.

Po tym jak wszystkie funkcje zostaną rozegrane, jest duża szansa dla graczy na zdobycie Helloween Dużej wygranej. Całkowity mnożnik wygranej w wysokości 2x, 3x, 5x lub 10x jest stosowany po zakończeniu obrotów.

Wreszcie, Wild Scatters mają najwyższą ocenę w tabeli płac, co daje 20x wyższą stawkę. Jeśli chodzi o strategię zakładów, gra przyjmuje zakłady pomiędzy 0,10 a 100 w nominałach od 0,01 do 10. W grze Helloween Free Play, wszystko jest wyświetlane w monetach demo.

Fakty o grze

data wydania 15-10-2020
Linie wypłat 10
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Rozproszenia są zbierane nad Helloween Free Spins, więc kiedy masz 3 lub więcej, Opiekun Siedmiu Kluczy rozpocznie pracę. Gracze będą korzystać z tego samego zestawu funkcji, a ponowne wyzwolenie dodatkowych obrotów nagrodzi 7 nowych darmowych gier. Ponadto, do Miernika Kolekcji dodane są Scattersy, które pomogą Ci uzyskać dodatkowe obroty.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Play’n Go za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie musisz pobierać aplikacji na iPhone’a ani pliku Android .apk do gry Helloween, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Helloween?

W recenzji Helloween jest mowa o zatwierdzonym współczynniku RTP, a oficjalna informacja od 84,20% do 96,20% mówi o modelu matematycznym o średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Helloween

Upiorny i przerażający, slot Helloween nie jest grą o lekkim sercu z dwóch głównych powodów: atmosfera może zatrzymać serce, a pula nagród może spowodować, że skoczy do nieba. Żarty na bok, tytuł skierowany jest do graczy na wszystkich poziomach doświadczenia, a każdy obrót jest dla nich wizualną ucztą i stanowi nową szansę na wygraną.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry