5 Lions Dance
Release 15-10-2022
5 Lions Dance Screenshot
15-10-2022

5 Lions Dance

O 5 Lions Dance

Journey to the East in 5 Lions Dance online slot, nowe wydanie od deweloperów Pragmatic Play. Z wieloma bonusowymi funkcjami, w tym kilkoma dużymi, natychmiastowymi wygranymi. 5 Lions Dance ma duży potencjał, aby przyznać duże wygrane szczęśliwym graczom. Z zabawnym, azjatyckim motywem, ten slot na pewno będzie wielkim hitem dla wielu graczy. Dowiedz się, jakie funkcje czekają na Ciebie w naszej recenzji slotu 5 Lions Dance.

5 Lions Dance Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra 5 Lions Dance jest rozgrywana na pięciu bębnach i czterech rzędach, a ponadto zawiera ogromne 1024 zakłady, które dają mnóstwo możliwości wygrania. Wygrywając oznacza, że będziesz musiał dopasować trzy lub więcej takich samych symboli na sąsiednich bębnach od lewej do prawej.
Oczywiście musisz postawić zakłady, zanim zaczniesz kręcić. Wybierz, ile chcesz postawić na jeden obrót, korzystając z dostępnych opcji. Minimalna stawka zakładu wynosi 0,20 euro, a maksymalna 100 euro. Wybierz swój zakład, a następnie naciśnij spin lub zaprogramuj funkcję autoplay, aby rozpocząć.
Wszystkie symbole w grze mają odpowiednio azjatycki motyw. Na dole tabeli wypłat znajdują się symbole kart do gry A-10, każdy w chińskim stylu kaligraficznym. W dalszej części tabeli wygranych znajduje się 5 lwów. Każdy z nich ma inny kolor i wypłaca się po innej stawce, a złoty lew wypłaca najwyższą.
Możesz też oczekiwać, że podczas gry znajdziesz inne symbole bonusowe 5 Lions Dance. Pierwszym z nich jest joker, który pomoże Ci osiągnąć dużą wygraną, zastępując inne płatne symbole. Jokery mogą pojawić się na drugim, trzecim i czwartym bębnie.
Następnie pojawia się scatter, który pojawia się na jednym, dwóch i trzech bębnach. Wylądowanie trzech scatterów odblokuje darmowe obroty 5 Lions Dance. Gracze zaczynają od dziesięciu darmowych obrotów, ale mogą zyskać dziesięć kolejnych za każdym razem, gdy wylądują trzy scattery podczas rundy bonusowej. Symbole lwów zostaną wypłacone przed przekształceniem w inny symbol, zwiększając liczbę wygranych.
Na koniec znajduje się symbol lwa na szpuli. Wylądowanie trzech z nich spowoduje, że jeden i dwa bębny połączą się w jeden rozbudowany. Ten kołowrotek jest wypełniony potencjalnymi nagrodami od 5x do 200x Twojego zakładu. 5 Lions Dance video slot ma maksymalny jackpot 2700x twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 15-10-2022
Linie wypłat 1024
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 270,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Slot zawiera takie funkcje jak wild, scatter, free spins i natychmiastowe wygrane pieniężne. Podczas darmowych obrotów, symbole lwów zmieniają się po wygranej, prowadząc do kolejnych wygranych.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Pragmatic Play zoptymalizował 5 Lions Dance do gry mobilnej, możesz korzystać z gry na różnych urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z 5 Lions Dance?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 96,5%. Zmienność jest średnia.

Końcowe pomysły na temat 5 Lions Dance

Jeśli lubisz azjatyckie gry tematyczne, 5 Lions Dance jest idealną grą. Slot dodaje kilka ciekawych funkcji do bębnów z symbolami transformacji, a bębny z lwami premiują oba dodając coś innego do mieszanki. Jeśli chcesz wypróbować slot dla siebie, polecamy zagrać w darmowe demo i zobaczyć, co o tym myślisz.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier