Hoard of Poseidon
Release 14 dni temu
Hoard of Poseidon Screenshot
14 dni temu

Hoard of Poseidon

O Hoard of Poseidon

Pokonać potwory wezwane przez Sea God i doświadczyć Hoard of Poseidon slot online przez Red Tiger Gaming pełne Chest Wilds, Stacking Multipliers, i nagradzającą grę Poseidon's Plunder Bonus. Dowiedz się, co leży pod linią oceanu po przeczytaniu recenzji Hoard of Poseidon slotu.

Hoard of Poseidon Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Opowieść o bogu morza, jednym z głównych bohaterów w opowieściach inspirowanych mitologią starożytnej Grecji, jest również bajką o samouczku Hoard of Poseidon. Ładnie animowana, gra posiada 5 bębnów, 4 rzędy i 30 stałych linii wypłat. Tacy jak bogowie Olimpu Megaways zajmują się tą samą scenerią, a jednocześnie oferują zmienną liczbę symboli, które można wykorzystać do stworzenia zwycięzców.

Skoro o tym mowa, to zanim faktycznie dotrzemy do tabeli płac, gracze muszą ustawić swoje stawki w określonym wcześniej zakresie. Gra akceptuje inwestycje odpowiednie zarówno dla graczy dorywczych, jak i doświadczonych, więc możesz umieścić od 0,10 do 20 monet na rękę. Jeśli coś jest jeszcze niejasne, lub po prostu chcesz za darmo ustawić strategię zakładów, wypróbuj Hoard of Poseidon Free Play. Istnieje mnóstwo monet demo, które pomogą Ci nauczyć się wygrywać.

Teraz, gdy wszyscy znamy podstawową rutynę, zaprezentujmy rzeczy, które mają doprowadzić cię do Hoard of Poseidon wielkiej wygranej. Używając symboli o wyższej ocenie wypłaty, takich jak muszle, statki, książki i pierścienie, możesz otrzymać do 15x dla zwycięzców z 6 rodzajów. Ikony o niższej randze są symbolami królewskimi i możesz tylko zwrócić stawkę, ale nie zarobić wystarczająco dużo, aby kupić dom.

W sumie są 4 Hoard of Poseidon Modyfikatory bonusu i wszystkie one opierają się na Wildach o różnych funkcjach. Po pierwsze, Posejdońskie Wilki zajmują 1×2 miejsce i można je połączyć z Chest Wilds, aby uwolnić losową liczbę stworzeń z dna oceanu. Dzięki temu do zestawu kołowrotków dodasz jeszcze więcej Chest Wilds.

Dziki Kraken w połączeniu z Dzikim Kufrem ponownie zamyka wszystkie Kufry, natomiast w połączeniu z Dzikim Posejdonem Kraken opuszcza pole, a Ink Wilds wypełnia lukę. Wreszcie, tryb Plądrowania Posejdona pozwala na przebicie się przez wszystkie 3 modyfikatory i ostatecznie wypełnia cały ekran różnego rodzaju i rodzaju Dzikami.

Fakty o grze

data wydania 15-10-2022
Linie wypłat 30
Zmienność
niski
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 3,400
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zamiast Hoard of Poseidon Free Spins, gracze będą korzystać głównie z losowych mnożników stosu. W każdym pojedynczym obrocie można uzyskać mnożnik o maksymalnej wysokości 35x stawka, która zostanie zastosowana do następnej wygranej kombinacji.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Red Tiger Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Hoard of Poseidon, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Hoard of Poseidon?

Recencja Hoard of Poseidon trzyma się zatwierdzonego współczynnika RTP na poziomie 95,72%. Oficjalna informacja podaje tytuł o niskiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Hoard of Poseidon

Oferując maksymalnie 3400x stawkę, slot Hoard of Poseidon nie jest najbardziej satysfakcjonującą grą w historii, ale zdecydowanie należy do tych, którzy chcieliby spróbować zdobyć jego dość duży statyczny jackpot. Wizualna uczta po drodze jest dorozumiana.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier