Troll Haven
Release 11-03-2020
Troll Haven Screenshot
11-03-2020

Troll Haven

O Troll Haven

Troll Haven slot video, od deweloperów Endorphina, zabiera cię w podróż przez dzikie krajobrazy Skandynawii. Tutaj odkryjesz starożytne runy, przyjazny Troll i być może jakieś duże nagrody. Gra Troll Haven jest ustawiona na pięciu bębnach i trzech rzędach, z dwudziestoma pięcioma liniami płatnymi, aby dopasować symbole. Gra jest pełna ekscytujących sekretów, takich jak darmowe obroty, szaleństwa i funkcja gry, która może podwoić Twoje wygrane! Aby dowiedzieć się, co Cię czeka, przeczytaj naszą pełną recenzję Troll Haven dotyczącą slotów.

Troll Haven Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Troll Haven jest ustawiony na siatce 5×3 z dość typową rozgrywką 5-bębnową i 3-rzędową. Gra pozwala na 25 różnych linii wypłat, gdy próbujesz dopasować dwa lub więcej symboli zaczynając od lewej. Zaczynasz od wyboru zakładu, wybierając z wielu różnych opcji począwszy od €0.25 i przechodząc aż do €250.

Symbole w grze opierają się na tym, czego można się spodziewać, szukając trolli w sercu Skandynawii. Niżej płatne symbole to typowe królewskie karty A-9, które są wyrzeźbione tak, aby wyglądały jak runy. Do tego dochodzą borówki, muchy, ryby, laska trolla i bąbelkowy kociołek.

Poza standardowymi symbolami płatniczymi, znajdziesz też samego Trolla. Jest to najwyżej płacący symbol w grze, a pasująca piątka da Ci 120x stawkę. Poza wypłatą, Troll pomoże Ci również działać jako joker, zastępując inne symbole. W ten sposób, miejmy nadzieję, że odniesiesz dużą wygraną. Co więcej, troll podwoi każdą wygraną, którą wylądujesz, działając jako joker.

Ostatnim symbolem w grze jest rozproszenie, na którym znajduje się obraz Yggdrasil, drzewa życia. Rozproszenie wywołuje darmowe obroty Troll Haven, jeśli wylądujesz trzy lub więcej na obrotach. Zanim rozpoczniesz bonusowe obroty Troll Haven, będziesz mógł wybrać, czy chcesz mieć więcej obrotów z niższym mnożnikiem, czy mniej obrotów z wyższym mnożnikiem. Będziesz mógł wybrać pomiędzy 5, 10, 16 lub 23 spinami i odpowiadającym im mnożnikiem 2x, 3x, 5x lub 10x.

Gra zawiera również funkcję gry, która rozdaje ci kartę i pozwala wybrać jedną z czterech kart. Jeśli trafisz wyżej niż krupier, wygrywasz i podwajasz swoje pieniądze. Możesz nie grać, jeśli wolisz. Maksymalny jackpot w grze to ponad 1.200x Twoja stawka. Wypróbuj wersję demonstracyjną za darmo, jeśli chcesz przetestować grę dla siebie.

Fakty o grze

data wydania 11-03-2020
Linie wypłat 25
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 120
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gra zawiera dziki, rozproszenie, darmowe obroty, multiplikatory i ryzykowną grę.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra jest zoptymalizowana dla wszystkich urządzeń, nie potrzebujesz .apk aby grać w tę grę kasynową.

Jaki jest współczynnik RTP z Troll Haven?

Oficjalny wskaźnik RTP podany przez Endorphina wynosi 96%.

Końcowe pomysły na temat Troll Haven

Troll Haven nie zdmuchnie cię swoimi specjalnymi funkcjami ani rozgrywką, ale gra jest świetną zabawą. Wszystko w tej grze jest ładnie zaprojektowane z mnóstwem unikalnych projektów i animacji.

Podobało nam się nieco inne podejście do darmowych obrotów, które pozwala graczowi na wybór pomiędzy większą ilością obrotów a wyższym multiplikatorem.

Kolejne nowe wydania Endorphina
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry