Beast of Wealth
Release 3 dni temu
Beast of Wealth Screenshot
3 dni temu

Beast of Wealth

O Beast of Wealth

Gra slotowa o tematyce fantasy Beast of Wealth wyprodukowana przez Play'n Go przenosi Cię do świata przeciwstawnych mocy i potężnych, lśniących potęg, takich jak Wilds, Scatterters, Jackpoty i nie tylko. Dowiedz się wszystkich ważnych szczegółów i uzyskaj kilka zwycięskich wskazówek po przeczytaniu recenzji Beast of Wealth gry na slocie.

Beast of Wealth Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zacznijmy tutorial Beast of Wealth od kilku podstaw, zakładając, że niektórzy z naszych czytelników są tu po raz pierwszy. Sezonowi gracze będą również chcieli wiedzieć, że gra ma 5 bębnów, 3 rzędy i 243 linie wypłat, co może być ważne dla właściwej strategii zakładów.

Aby aktywować tabelę wygranych, bezwzględnym wymogiem jest umieszczenie od lewej strony na sąsiednich bębnach od 3 do 5 symboli tego samego rodzaju. Jeśli okaże się, że Pay Both Ways brzmi znacznie lepiej, zobacz, co ma do zaoferowania slot Cherrypop.

Na początku trybu Bonusowego Beast of Wealth, gracze będą musieli wybrać 1 z 5 opcji funkcji do gry. W ten sposób można wygenerować 118, 108, 98 lub 88 symboli żółwia, feniksa, tygrysa lub smoka, które pojawią się na zestawie kołowrotków. Ponadto, dzięki funkcji Mystery Pick, może pojawić się losowa liczba losowych bestii.

Pojawiając się losowo na każdym płatnym obrocie, od 1 do 5 kołowrotków staje się złotymi kołowrotkami. Spróbuj wylądować Dzikiego w dowolnym z nich, aby zdobyć Beast of Wealth Dużą wygraną. Wyższe zakłady zwiększają Twoje szanse na zdobycie Mini, Minor, Major lub Grand Jackpota.

Gracze zostaną zabrani do gry Jackpot Feature, która działa jak klasyczna mini-gra pick-me. Aby faktycznie ustalić, którą z nich wygrałeś, wybieraj monety, aż do momentu odkrycia 3 pasujących do siebie symboli.

Zarówno Dzicy jak i Rozproszeni mają swoje własne, wspierające role. Pierwszą z nich jest zastąpienie wszystkich symboli płatniczych i nagrodzenie 1.000 monet za 5 meczów lub maksymalnie 5000x zakład. Z 3, 4 lub 5 Scatterami weźmiesz odpowiednio 500, 1.000 lub 5.000 monet.

Fakty o grze

data wydania 17-09-2020
Linie wypłat 243
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Tryb Free Spins Beast of Wealth rozpoczyna się, gdy w dowolnym miejscu zestawu kołowrotka pojawią się 3 Scatters. Początkowo otrzymasz partię 8 darmowych gier, ale 3+ nowe Scattersy zebrane tutaj ponownie wyzwolą 8 dodatkowych spinów. Przed uruchomieniem funkcji, gracze muszą wybrać symbol bestii, aby był to jedyny symbol bestii widziany na całym kursie.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Play’n Go za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie musisz pobierać aplikacji na iPhone’a ani pliku Android .apk do gry Beast of Wealth, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Beast of Wealth?

W recenzji Beast of Wealth jest mowa o zatwierdzonym współczynniku RTP, a oficjalne informacje od 84,21% do 96,17% mówią o modelu matematycznym o wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Beast of Wealth

Przyjmując zakłady od 0,10 do 100 o nominałach monet od 0,01 do 10, slot Beast of Wealth jest tytułem z progresywnym jackpotem z mnóstwem możliwości zakładów. Gracze na wszystkich poziomach doświadczenia są mile widziani, zakładając, że ich umiejętności obejmują również nerwy ze stali i wytrwałość feniksa, który nie boi się upadku przed podniesieniem się w całej swojej okazałości.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry