Aztec Gems Deluxe
Release 05-08-2023
Aztec Gems Deluxe Screenshot
05-08-2023

Aztec Gems Deluxe

O Aztec Gems Deluxe

Kontynuacja gry Pragmatic Play's Azteckie klejnoty, ta gra obiecuje więcej akcji o tematyce azteckiej i dużo potencjału na dużą wygraną lub dwie. Gra oferuje trzy stałe jackpoty oraz wiele innych specjalnych funkcji. Odkryj wszystkie szczegóły w naszej recenzji slotów Aztec Gems Deluxe.

Aztec Gems Deluxe Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Aztec Gems Deluxe jest ustawiona na prostej siatce 3×3, co stanowi dużą zmianę w stosunku do oryginalnej gry. Podczas gdy liczba kołowrotków zmniejszyła się, potencjał wygranej nie wzrósł. Aby wygrać, musisz dopasować trzy symbole na jednej z dziewięciu linii wypłat.

Przedtem jednak będziesz musiał wybrać swoją stawkę. Opcje zakładów wahają się od 0,09 € do 90 €. Istnieje pięć różnych kolorów kamieni szlachetnych, które będą wypłacane za trzy z nich. Czerwone kamienie są najwyżej płatnym symbolem regularnym, co daje graczowi 9,78x.

Oprócz zwykłych symboli, gracze odkryją również symbole wild i money, które odblokowują główne funkcje bonusowe Aztec Gems Deluxe. Jokery zastępują inne płatne symbole, a także same się wypłacają. Wylądowanie trzech jokerów na jednej linii wypłaty 27,78x.

Symbol pieniądza pojawia się losowo na wszystkich bębnach i przyznaje graczowi losowy jackpot, oznaczony wartością na symbolu. Wylądowanie czterech na jednym bębnie odblokowuje funkcję bonów pieniężnych. Tutaj wszystkie inne symbole zostaną usunięte z siatki, a symbole pieniędzy pozostaną na swoim miejscu.

Zamiast dawać Aztec Gems Deluxe darmowe obroty, ta runda oddechowa jest główną funkcją bonusową. Gracz zacznie od trzech oddechów i będzie dążył do zebrania większej ilości symboli pieniężnych. Jeśli czaszki się skończą, nagrody oznaczone przez każdy z symboli zostaną dodane i wypłacone. Za każdym razem, gdy ląduje nowy symbol pieniądza, licznik zresetuje się do trzech i symbol zostanie zablokowany.

Jeśli graczowi uda się wypełnić wszystkie pozycje symbolami pieniężnymi, odblokuje on albo koło fortuny, albo mnożnik. Mnożnik ten doda losowy mnożnik pomiędzy 2x a 10x do całej zebranej kwoty. Koło fortuny może odblokować jeszcze większy multiplikator lub cztery różne jackpoty. Wahają się one od mini jackpota w wysokości 100x Twojej stawki do maksymalnego jackpota w wysokości 1000x Twojej stawki.

Fakty o grze

data wydania 05-08-2023
Linie wypłat 9
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Aztec Gems Deluxe gniazdo online zawiera dziki i odruchy pieniężne. Zastrzyki pieniężne mogą odblokować duże bonusy multiplikatora i cztery różne stałe jackpoty.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Pragmatic Play opracował slot wideo Aztec Gems Deluxe z myślą o przenośnych odtwarzaczach.

Jaki jest współczynnik RTP z Aztec Gems Deluxe?

Stawka RTP w grze wynosi 96,5%. Zmienność jest oceniana jako średnia/wysoka.

Końcowe pomysły na temat Aztec Gems Deluxe

Podobnie jak w przypadku wielu slotów w grze Pragmatic Play, w grze Aztec Gems Deluxe można znaleźć kilka ładnych jackpotów oraz ekscytujące bonusy pieniężne zamiast darmowych obrotów. Choć na pierwszy rzut oka może się to wydawać rozczarowujące, to jednak dostępne są pewne masywne wygrane, a niewielki rozmiar bębnów również sprawia, że gra jest o wiele łatwiejsza do zagrania. Jeśli chcesz spróbować samemu, możesz teraz grać za darmo, ładując demo.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier