Gems Bonanza
Release 29-10-2020
Gems Bonanza Screenshot
29-10-2020

Gems Bonanza

O Gems Bonanza

Deweloper Pragmatic Play wprowadza tę zupełnie nową, aztecką grę tematyczną, Gems Bonanza slot online. Jest to wypełniony zabawą, klaster płaci slot z wygranymi w upadku i dużym potencjałem wygranej. Mnóstwo bonusowych funkcji i unikalny design sprawiają, że jest to bardzo ekscytująca gra. Przeczytaj naszą pełną recenzję Gems Bonanza slotów online, aby poznać wszystkie szczegóły.

Gems Bonanza Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Gems Bonanza jest ustawiona na dużej siatce 8×8 z ośmioma bębnami i ośmioma rzędami. Zamiast korzystać z tradycyjnych linii wypłat, gra korzysta z opcji ” cluster pays ” i wygrasz za każdym razem, gdy wyląduje grupa pięciu lub więcej pasujących klejnotów obok siebie.
Zanim spróbujesz szczęścia, musisz wybrać swój zakład. Gra Pragmatic Play oferuje opcje zakładów od 0,20 € aż do 100 € za obrót. Po ustawieniu, naciśnij play lub ustaw funkcję autoplay, aby odświeżyć siatkę i zobaczyć, które symbole spadają.
Symbole w slocie wideo na klejnoty Bonanza obejmują siedem różnych kolorów i kształtów klejnotów. Niebieskie klejnoty znajdują się na dole tabeli wypłat, podczas gdy czerwone znajdują się na górze i wypłacają maksymalnie 1000x Twój zakład. Za każdym razem, gdy wylosujesz wygraną, zwycięskie symbole zostaną usunięte z siatki, a nowe spadną, aby zająć ich miejsce. Ta funkcja upadku trwa do momentu, w którym nie pojawią się żadne nowe wygrane.
Po prawej stronie siatki, aztecki posąg trzyma klucz do odblokowania funkcji bonusowych Gems Bonanza. Za każdym razem, gdy się obrócisz, na posągu zaświeci się losowy symbol, a jeśli dopasujesz wygraną do tego symbolu, uruchomisz jedną z funkcji bonusowych. Niebieski klejnot niszczy wszystkie klejnoty na siatce, pozwalając na spadek nowej partii. Różowy klejnot zamienia wszystkie rodzaje klejnotów z siatki w dzikie symbole. Zielony kamień dodaje do siatki losowo od pięciu do piętnastu dzikich symboli. Złoty klejnot dodaje losowo 2×2 złote symbole na całej siatce. Na koniec, czerwony klejnot dodaje losowo 3×3, 4×4 lub 5×5 czerwonych kamieni do siatki.
Innym bonusem jest bonus gorączki złota, ponieważ gracze zbierają symbole i wypełniają metr. Wypełnij wystarczająco licznik, a zwiększysz swój podstawowy mnożnik wygranej, który może wzrosnąć maksymalnie do 10x. Maksymalny jackpot w grze jest ustawiony na 10.000x twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 29-10-2020
Linie wypłat 0
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Ten slot zawiera funkcje losowe, jokery oraz rosnący bonus mnożnikowy.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Pragmatic Play zoptymalizował slot dla urządzeń mobilnych, możesz bez problemów grać na tabletach i telefonach.

Jaki jest współczynnik RTP z Gems Bonanza?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 96,51%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Gems Bonanza

Nie ma żadnych darmowych obrotów Gems Bonanza do odblokowania, ale specjalne funkcje gry więcej niż je nadrabiają. Ten slot ma bardzo duży potencjał wygranej, a gracze będą mieli mnóstwo zabawy wypróbowując różne funkcje bonusowe i próbując wylądować duże wygrane. Jeśli chciałbyś wypróbować grę na własną rękę, możesz zagrać w darmowe demo, które jest dostępne już dziś.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry