Bonanza
Release 07-12-2016
Bonanza Screenshot
07-12-2016

Bonanza

O Bonanza

Slot wideo Big Time Gaming Bonanza Megaways pomógł zmienić oblicze slotów online na zawsze. Ta fantastyczna gra nadal cieszy się popularnością wśród graczy kasyn online na całym świecie lata po jej oryginalnym wydaniu, i łatwo zrozumieć dlaczego. Gra Bonanza Megaways pomogła spopularyzować koncepcję Megaways, która zapoczątkowała trend oferowania ogromnych linii wypłat. Gra pozwala na łączenie symboli na ponad sto tysięcy różnych sposobów, a jej potencjalny jackpot wynosi 12.000x Twoja stawka. Te cechy, w połączeniu z bonusem Bonanza Megaways, sprawiają, że jest to ponadczasowa klasyka. Przeczytaj dalej, aby zapoznać się z naszą pełną recenzją automatów Megaways Bonanza.

Bonanza Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Megawagi zawierają 6 zwojów i od 2 do 7 rzędów. Liczba rzędów zmienia się losowo ze względu na różnej wielkości symbole, niektóre z nich są malutkie, inne tak duże, że zajmują prawie cały kołowrotek. Zakłady można składać od €0,20 do €20, a dzięki zmiennej liczbie rzędów i kaskadowym kołowrotkom, istnieje do 117.649 różnych zestawów.

Na początku gra może wydawać się nieco myląca z tymi wszystkimi szczególnymi cechami, ale w rzeczywistości jest dość prosta. Za każdym razem, gdy kręcisz kołowrotkiem, dodatkowy poziomy kołowrotek w górnej części siatki również się wypełnia. Symbole na tym bębnie mogą pomóc w dodaniu do Twoich zwycięskich kombinacji, dając Ci więcej możliwości zdobycia nagród. W poziomym bębnie znajdują się również jokery w kształcie dynamitu, które zastępują inne symbole.

Za każdym razem, gdy wylądujesz w Megaways Bonanza, każdy symbol, który tworzył część zwycięskiej kombinacji, wybuchnie. Spadają one z siatki, pozwalając nowym symbolom opadać i zajmować ich miejsce, co może prowadzić do reakcji łańcuchowych. Reakcje te mogą wkrótce zacząć wywoływać duże wygrane.

To jednak nie wszystko. Możesz również odblokować Megaways Bonanza darmowe obroty poprzez zbieranie rozproszeń. W tej grze, rozsypki mają postać sztabek złota, z których każda ma wytłoczoną literę. Litery te powinny określać G.O.L.D., a jeśli wylądujesz we wszystkich czterech, odblokujesz bonusowe obroty.

Runda bonusowa daje Ci dwanaście darmowych spinów, ale dostaniesz również dodatkowe pięć za każde trzy scatter’y, które zbierzesz podczas rundy. Nieograniczony multiplikator wygranych staje się aktywny podczas darmowych obrotów, zwiększając się za każdą wygraną, którą wylądujesz.

Fakty o grze

data wydania 07-12-2016
Linie wypłat 117649
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Znajdziesz dziki, kaskadowe kołowrotki, rozrzucone i wolne obroty. Dodatkowo istnieje nieograniczony mnożnik wygranych, który może prowadzić do ogromnych nagród.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Żaden, gra została zoptymalizowana do korzystania z niej na urządzeniach przenośnych.

Jaki jest współczynnik RTP Bonanza Megaways?

Gra ma RTP na poziomie 96%. Aby przetestować Megaways Bonanza dla siebie, wypróbuj darmową wersję demonstracyjną gry. Możesz grać bez ryzyka!

Końcowe pomysły na temat Bonanza

Uznawany za ulubiony slot wielu entuzjastów kasyn online, Bonanza Megaways pomógł zmienić świat video slotów. Odkąd po raz pierwszy pojawił się na scenie, gra zaczęła wprowadzać miliony graczy w ekscytującą rozgrywkę pełną bonusów i unikalnych funkcji.

Seria gier Megaways została już licencjonowana przez innych deweloperów, którzy mają nadzieję osiągnąć taki sam sukces jak Bonanza Megaways.

Kolejne nowe wydania Big Time Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry