Bonus Bunnies
Release 09-06-2023
Bonus Bunnies Screenshot
09-06-2023

Bonus Bunnies

O Bonus Bunnies

Gra o tematyce wielkanocnej, wyprodukowana przez NoLimit City, zabierze Cię do jaskrawo animowanej farmy, gdzie gracze będą gonić za futrzastymi kryteriami i zbierać marchewki w slocie wideo Bonus Bunnies. Wygraj ponad 6900x zakład z Bonusem + Dziki Wybuch i Połączenie z Marchewką Kręci się w sposób ściśle opracowany w recenzji slotu Bonus Bunnies.

Bonus Bunnies Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Rozgrywany na siatce 4×4, jest to komiksowy 30-liniowy automat do gry osadzony w scenerii spokojnej farmy. Nagle, kombinacja 3 lub więcej zapałek aktywuje tabelę wygranych i uczyni wszystko bardziej interesującym. Jeśli weźmiesz 4 Wilds lub Tomatoes, Twój bankroll zostanie wzbogacony o 1.500 monet.

Przed rozpoczęciem pościgu, gracze zostaną poproszeni o ustalenie swojej stawki. NoLimit City tradycyjnie oferuje mnóstwo opcji zakładów, dzięki czemu każdy gracz może trzymać się swojej strategii zakładów. System akceptuje stawki od 0,20 do 100 monet na rękę, bez względu na to, czy grasz na prawdziwe pieniądze, czy używasz kredytów demo w grze Bonus Bunnies Free Play.

Kombinacja symbolu Królika i Dzikiego prowadzi do premii Bonus Bunnies + Dzikiego Rozszerzenia. Eksplozja jokerów wypełni całą szpulę w pionie, podczas gdy 2 Bonus Bunnies sprawi, że poziomy rząd zrobi to samo.

Gra jest również wyposażona w znaną przez dostawcę funkcję Bonus Buy, która działa podobnie jak jej mecz w slocie Marching Legions. Po aktywacji, dodatkowe obroty są wypełnione dodatkowymi symbolami. Na przykład, Marchewki ujawniają nagrodę pieniężną jako wynik mnożnika zakładów.

Co więcej, Harvester zbiera wszystkich zwycięzców i podsumowuje ich jako nowy multiplikator, podczas gdy Fertilizer dodaje swój własny multiplikator do wszystkich innych widocznych zwycięzców. Wreszcie, Settler dodaje nowy kołowrotek lub rząd do układu, w którym Złoty Klucz odblokowuje skrzynię, dodając Multiplikatory 3x, 4x lub 5x.

Fakty o grze

data wydania 09-06-2023
Linie wypłat 30
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 695,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Ilekroć 3 Bonus Bunnies wyląduje na zestawie kołowrotków, uaktywnisz tryb „Carrot Link Spins” i otrzymasz 3 Bonus Bunnies Free Spins. Jest to mini gra akcji, w której musisz spróbować zebrać marchewki lub sprawić, że króliczek zrobi za ciebie zadanie, aby w końcu zdobyć Bonus Bunnies Dużą wygraną. Kolejny króliczek resetuje licznik z powrotem do 3, aby zwiększyć komfort gry.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Zoptymalizowana pod kątem rozdzielczości HD, gra Bonus Bunnies jest grą, w którą można grać online za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk.

Jaki jest współczynnik RTP z Bonus Bunnies?

Samouczek dla slotu Bonus Bunnies pozostaje bliski zatwierdzonemu współczynnikowi RTP 96,14% i 96,43% z Kupnem Premiowym, natomiast na niektórych stronach NoLimit City możliwe jest obniżenie go do 94,22%. Oficjalne informacje wskazują na średnią zmienność tytułu. Można grać dla zabawy i nauczyć się wygrywać bez konieczności inwestowania prawdziwych pieniędzy.

Końcowe pomysły na temat Bonus Bunnies

Eksplodujące Wildy i praktycznie nieograniczone obroty dodatkowe są szczytami recenzji Bonus Bunnies. Niektórzy mogą myśleć, że ta jowialna gra nie jest ciężkim płatnikiem, ale prawda jest taka, że można zarobić znacznie więcej niż początkowo zainwestował. Biorąc pod uwagę pulę nagród, gra jest zalecana dla graczy casual.

Kolejne nowe wydania Nolimit City
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier