Griffin’s Quest
Release 18-06-2023
Griffin's Quest Screenshot
18-06-2023

Griffin’s Quest

O Griffin’s Quest

Wprowadzając 3 progresywne poziomy Free Spins, Kalamba Games zabierze Cię do mitycznej krainy elfów położonych wysoko w górach. Slot online Griffin's Quest to pięknie wykonana gra o tematyce fantastycznej z 2400 zakładami i wymagającym układem 4-5-6-5-4. Z 3 rodzajami dzikich zwierząt i nagradzającym Wheel Bonusem, gra wypłaca do 26.000 monet, a recenzja slotu Griffin's Quest pomoże Ci dowiedzieć się, jak wygrać ten statyczny jackpot.

Griffin’s Quest Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gdy w dowolnym miejscu w widoku pojawią się 3 lub więcej symboli Bonusu Przybyszowego Griffina, uruchomisz Bonus Kołowy. Co więcej, 3, 4 lub 5 symboli rodzaju wypłacają nagrody pieniężne w wysokości odpowiednio 240, 600 i 1.200 monet. Obracaj kołem, aby otrzymać Mnożniki 5x, 10x lub 20x, albo aby zainicjować odmianę Darmowego Bonusu Rozgrywki.

Oferta zakładów pasuje zarówno do graczy rekreacyjnych, jak i rollerów o wyższym budżecie. W związku z tym można obstawiać od 0,60 do 120 monet na obrót. Pamiętaj, że Twoja strategia obstawiania wpływa na tabelę wygranych, przybliżając Cię lub oddalając od Griffin’a Quest Big Win.

Nie ma potrzeby czekać wiecznie, aby uruchomić tryb dodatkowych obrotów. Dzięki znakowi towarowemu HyperBonus, kuzynce Bonus Buy w slocie Bonus Bunnies, gracze mogą zainwestować nieco więcej, aby natychmiast otrzymać 20 lub 12 obrotów z x3 Multiplier Wilds lub 12 lub 8 obrotów z x2 Multiplier Wilds.

Każdy symbol, bez względu na jego ocenę wypłaty, ma odpowiadający mu wariant Split Symbol, który liczy się jako 2 lub 3 dopasowania w kolumnie, w której się pojawia. Ma to również zastosowanie w grze Griffin’s Quest Free Play, nawet jeśli wszyscy zwycięzcy z takimi ikonami liczą się jako monety demo.

Istnieją 3 rodzaje Dzikich Zwierząt i każdy zamiennik dla wszystkich płacących ikon. Możliwe jest otrzymanie „normalnego” Dzikiego lub Mnożnikowego Wilda, który podwoi wygraną linii 2x lub 3x. Nie są one w stanie poprawić linii wypłat, dlatego też ważne jest, aby trzymać się ikon tematycznych. Mityczne stwory płacą od 20 do 400 monet za 2 do 5 meczów, zakładając, że zostaną umieszczone na sąsiednich bębnach od lewej strony.

Fakty o grze

data wydania 18-06-2023
Linie wypłat 2400
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 26,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Podczas gry podstawowej, gracze powinni zbierać Progressive Free Spins o łącznej liczbie wskazanej w odpowiednim mierniku. Początkowo można uzyskać maksymalnie 25 Griffin’s Quest Free Spins. W ramach tej funkcji, 2 nowe Scatterters przyznają +2 dodatkowe obroty, podczas gdy 5, 4 lub 3 z rodzaju przyznają 240, 600 lub 1.200 monet z 5, 8 lub 10 nowych obrotów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Kalamba Games za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie musisz pobierać aplikacji na iPhone’a ani pliku Android .apk do gry Griffin’s Quest, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP w Griffin's Quest?

Samouczek do slotu Griffin’s Quest pozostaje bliski zatwierdzonemu współczynnikowi RTP 96,50%. Oficjalna informacja sugeruje wysoką zmienność tytułu z częstotliwością trafień 22,96%.

Końcowe pomysły na temat Griffin’s Quest

Mityczne stworzenia w połączeniu z Kołem Fortuny powinny wystarczyć, aby zadzwonić do Ciebie i spróbować gry po przeczytaniu recenzji Griffina z Questu. Kolejną mocną stroną tytułu, polecaną fanom najrzadszych zwierząt, takich jak Pegasus i jednorożce, jest szczegółowa, ręcznie rysowana, artystyczna wizualizacja.

Kolejne nowe wydania Kalamba Games
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier