Celebration of Wealth
Release 10 dni temu
Celebration of Wealth Screenshot
10 dni temu

Celebration of Wealth

O Celebration of Wealth

Witamy na chwalebnym festiwalu skarbów i powodzenia! Wypróbuj slot online Celebration of Wealth Play'n Go i skorzystaj z 4 progresywnych pul jackpotów, Wilds, Scatterters i Free Spins. Jest jeszcze więcej do odkrycia w przeglądzie slotów Celebration of Wealth, więc czytaj dalej.

Celebration of Wealth Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Cała seria „Bogactwo” opiera się na tym samym wzorze jeśli chodzi o rozgrywkę, ale każda gra ma coś wyjątkowego do zaoferowania. Gracze, którzy już coś z tego spróbowali, będą wiedzieć, że samouczek Celebration of Wealth mówi o powszechnie używanym wzorze 5×3 z 243 płatnymi sposobami. Mimo to, dodatkowe gry są rozgrywane na 7.776 sposobów, aby dostać się do tabeli wypłat.

We wszystkich pozostałych warunkach do wypłaty potrzebne są minimum 3 i maksimum 5 meczów. Symbole mają inną ocenę wypłaty, tak więc azjatyckie ikony życia i fortuny płacą znacznie więcej niż stylizowane symbole królewskie.

Zanim zestaw kołowrotków zacznie się kręcić, należy ustawić wartość monety na nominałach od 0,01 do 0,10. W ten sposób możliwe jest zainwestowanie od 0,10 do 100 monet na rękę, w zależności od strategii zakładów.

Tradycyjnie działa zamiast wszystkiego oprócz Scatter, Wilds pojawiają się na wszystkich kołowrotkach pomagając Ci ukończyć linię płacową. Kiedy pojawi się 5 z nich, weźmiesz 1.000 monet, a rutyna może trwać do momentu wygrania 5000x zakładu. Ta sama liczba Scatter ‚ów daje 5.000 monet.

Jako miła niespodzianka, kołowrotki zamieniają się losowo w złotą szpulę. Do 5 kołowrotków losowo obraca się w złoto w dowolnym płatnym obrocie, tworząc pole, na którym Wildy mogą upaść, aby zabrać Cię do Celebration of Wealth Big Win.

W funkcji jackpotów, która jest jednym z trybów bonusowych Celebration of Wealth, gracze są zabierani na pole 5×3 ze złotymi monetami. Odwracaj je i wybieraj monety aż do momentu, w którym 3 mecze ujawnią Grand, Major, Minor lub Mini Jackpot.

Fakty o grze

data wydania 17-09-2020
Linie wypłat 7776
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zbierz 3+ Scattersy, aby aktywować funkcję Free Spins Celebration of Wealth. Zanim rozpocznie się darmowa gra, wybierz preferowaną opcję: 20 obrotów na bazie 5×3 z 243 liniami płatnymi, 15 obrotów na polu 5×4 z 1.024 liniami płatnymi, 10 darmowych gier z 3.125 liniami płatnymi na bazie 5×5 lub 5 obrotów na polu z 6 bębnami, 5 rzędami i 7.776 liniami płatnymi. Mystery Pick nagradza losową liczbę obrotów, bębnów, wierszy i zwycięskich linii.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Play’n Go za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie musisz pobierać aplikacji na iPhone’a ani pliku Android .apk do gry Celebration of Wealth, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Celebration of Wealth?

W recenzji Celebration of Wealth jest mowa o zatwierdzonym współczynniku RTP, a oficjalna informacja od 84,20% do 96,20% mówi o modelu matematycznym o wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Celebration of Wealth

Oferując każdemu graczowi szansę na dostosowanie swojej strategii zakładów i wybór najbardziej odpowiednich pól gry, slot Celebration of Wealth daje więcej szans niż jakikolwiek inny tytuł w serii. Jeśli jednak bardziej lubisz coś bardziej przewidywalnego, spróbuj gry na automatach typu Beast of Wealth. W każdym razie, ogromna dawka progresywnych zwycięzców czeka na Ciebie.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry