Golden Cryptex
Release 19-03-2023
Golden Cryptex Screenshot
19-03-2023

Golden Cryptex

O Golden Cryptex

Czy wiesz, że matematycy jako pierwsi zaprojektowali automaty do gry i określili wynik, aby zadowolić wszystkie zainteresowane strony? Slot online Golden Cryptex jest hołdem dla ich wynalazków, a Red Tiger Gaming łączy steampunk i bandytów jedną ręką, aby zapewnić niezapomniane wrażenia z gry. Recenzja slotów Golden Cryptex powie Ci więcej o Golden Free Spins i innych funkcjach.

Golden Cryptex Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to jest to coś więcej niż prosta maszyna, w przeciwieństwie do skomplikowanych formuł stojących za każdą nowoczesną grą. Jedynym sposobem na aktywowanie tabeli wypłat jest dopasowanie 5 symboli tego samego rodzaju stojących obok siebie w jednej z 3 możliwych linii wypłat.

Zobaczysz specjalny kod umieszczony nad kołowrotkami i jest to coś więcej niż ważna rzecz podczas trybu bonusowego Golden Cryptex. Aby wygrać Cryptex Cash, spróbuj wylądować po jednym symbolu z kodu w każdym bębnie.

Mówiąc o symbolach, gra jest wyraźnie inspirowana przez maszyny o tematyce owocowej, więc można znaleźć pewne podobieństwa. Z drugiej strony, dzięki swojemu wyglądowi w stylu retro, wszystko wygląda na wypolerowane i gotowe, aby zabrać Cię do Golden Cryptex Big Win o 450x Twojej stawki.

Aby to osiągnąć, potrzebujesz kombinacji 5 asów umieszczonych na sąsiednich bębnach, podczas gdy 3 lub 4 płacą odpowiednio 30 i 90 monet. Dzwonki i Gwiazdy są drugim najlepszym wyborem z pulą nagród od 24x do 225x zainwestowanych pieniędzy.

Podkowa ma wyższą ocenę wygranej niż Royal Symbols i daje do 75x wygraną na linii, podczas gdy 10s, Walety, Damy, Królowie i Asy mogą przynieść 3x do 30x najlepszy strzał dla kombinacji 3 do 5 meczów.

Dokładnie taki sam zestaw zasad znajdziesz w Golden Cryptex Free Play z małą różnicą: zakłady i zwycięzcy są wyświetlane w kredytach demo. Możliwe jest również zainwestowanie od 2,00 do 60,00 monet na jeden obrót, ale w pierwszym z wymienionych trybów, można ich używać tylko do nauki wygranej i ustalenia strategii zakładów.

Fakty o grze

data wydania 19-03-2023
Linie wypłat 3
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 450
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Kiedy 5 asów pojawi się w tym samym rzędzie wskazanym przez Złoty Wskaźnik, zostaniesz nagrodzony partią 10 Golden Cryptex Wolnych Spinów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Red Tiger Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Golden Cryptex, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Golden Cryptex?

Rekomendacja dla slotu Golden Cryptex pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP na poziomie 95,78%, gdzie oficjalna informacja wskazuje na średni lub wysoki tytuł zmienności.

Końcowe pomysły na temat Golden Cryptex

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że gra jest drogą do komplikacji, ale jak widać w samouczku Golden Cryptex, nie ma o czym łamać mózgu. W porównaniu z innymi klasykami, ten jest wzbogacony o kilka boosterów równowagi, które zadowolą zarówno nowicjuszy jak i bardziej wymagających punterów.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry