Clash of the Beasts
Release 29-09-2020
Clash of the Beasts Screenshot
29-09-2020

Clash of the Beasts

O Clash of the Beasts

Dowiedz się, który z nich jest silniejszy, Smok lub Tygrys w grze Red Tiger Gaming Clash of the Beasts. Położona na dalekim wschodzie gra wykorzystuje chiński styl i oferuje mnóstwo bonusów oraz dużą, płatną akcję. Przeczytaj naszą recenzję Clash of the Beasts dotyczącą slotów, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat gry, w tym czy powinieneś grać czy nie.

Clash of the Beasts Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Clash of the Beasts jest ustawiona na sześć bębnów i cztery rzędy z czterdziestoma liniami płatniczymi. Aby wygrać, musisz mieć trzy lub więcej pasujących symboli w jednej z tych linii. Zanim jednak zaczniesz kręcić kołowrotkami, upewnij się, że ustawiłeś stawkę. Red Tiger Gaming oferuje zakłady w wysokości od 0,10 € do 60 € za obrót.
Podczas gry starasz się dopasować dziewięć symboli płatniczych. Składają się one z symboli kart do gry A-10 oraz czterech chińskich przedmiotów. Najwyżej płacący symbol z nich wypłaci maksymalnie 9,7x twoją stawkę za sześć na linię. Możesz zagrać, naciskając spin lub wybierając funkcję autoplay.
Pozostałe dwa symbole w grze, na które należy zwrócić uwagę, to bonusowe scattersy Clash of the Beasts. Są to: Tiger scatter i Dragon scatter, które odblokowują inną rundę bonusową Free Spins. Do odblokowania dziesięciu lub piętnastu obrotów potrzeba tylko dwóch lub trzech pasujących do siebie symboli scatter.
Podczas darmowych obrotów Tygrysa, Tygrys po lewej stronie siatki może losowo uciąć bębny, aby obrócić symbole identyczne i stworzyć dużą wygraną. Podczas darmowych obrotów Smoka smok po prawej stronie ekranu może naciskać na bębny, aby stworzyć większe szanse na wygraną.
Wreszcie, istnieje również Clash of the Beasts free spins round, który jest odblokowany przez Tygrysa i Smoka rozproszenia pojawiają się jednocześnie. W tym trybie efekty Smoka i Tygrysa mogą być wyzwalane, a losowe jokery mogą być również dodawane do bębnów. Jokery mogą pojawić się tylko podczas tej rundy bonusowej i zastąpią inne płatne symbole, pomagając w tworzeniu wygranych.
Gracze mogą stanąć do wygrania maksymalnego jackpota 1286x swojej stawki podczas gry w video slocie Clash of Beasts. Odblokowanie rundy bonusowej jest najlepszym sposobem na zdobycie dużych wygranych i uzyskanie maksymalnego potencjału wygranej.

Fakty o grze

data wydania 29-09-2020
Linie wypłat 40
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 77
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Clash of Beasts zawiera funkcje rozproszone, darmowe obroty i losowe bonusy. Wildy również mogą się pojawić, ale tylko w jednej z rund bonusowych darmowych obrotów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, jak zawsze Red Tiger Gaming zoptymalizował slot dla użytkowników mobilnych.

Jaki jest współczynnik RTP z Clash of the Beasts?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 95,74%. Zmienność jest oceniana jako średnia.

Końcowe pomysły na temat Clash of the Beasts

To bardzo zabawne, jeśli jesteś w azjatyckim stylu. Gra wygląda fantastycznie, a grafika i dźwięki pokazują, że dużo pracy włożono w grę. Podobał nam się fakt, że są trzy różne rundy bonusowe do odblokowania i daje to graczom coś, na co mogą się cieszyć. Zagraj w darmowe demo, aby spróbować Clash of the Beasts dla siebie.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry