Leprechaun’s Magic Megaways
Release 11-2020
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
11-2020

Leprechaun’s Magic Megaways

O Leprechaun’s Magic Megaways

Napędzany przez coraz bardziej popularny modyfikator kołowrotków, internetowy slot Leprechaun's Magic Megaways jest irlandzką sekwencją popularnego oryginału wyprodukowanego przez Red Tiger Gaming. Tym razem, gracze będą mogli skorzystać z 15.625 sposobów na skorzystanie z Magic Wheel, Free Spins i Expanding Symbols. Więcej szczegółów znajdziesz w recenzji slotów Magic Megaways Leprechaun.

Leprechaun’s Magic Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Mówiąc o rozgrywce, samouczek Leprechauna Magic Megaways pokazuje nieco inną rutynę w porównaniu z tytułem numer jeden serii. Zamiast klasycznego ustawienia 5×3, gracze będą mieli teraz 6 bębnów i 7 rzędów, które mogą pomieścić od 2 do 7 symboli w każdym rzędzie. Znany celtycki wygląd pokazuje maksymalnie 15.625 sposobów na dotarcie do tabeli wygranych.

Układ nie tylko posiada mniejszą liczbę linii płatniczych, ale jest również maksymalnie opływowy, ponieważ nie znajdziesz żadnych kaskad ani lawin, jak te, które były używane w takich miejscach jak Great Rhino Megaways lub innych. Zamiast tych atrakcyjnych wizualnie zwycięzców, tytuł ten opiera się na rozszerzającym się złotym symbolu.

W innych scenariuszach droga do Magicznego Megawaju Leprechauna jest wybrukowana tematycznymi symbolami, takimi jak fajki, podkowy, czapki i złośliwie wyglądający Leprechaun, który płaci do 25x stawkę za kombinację 6 meczów.

Wybór funkcji Magicznego Megaway Bonusu Leprechauna jest również prosty. Nie ma Dzików, które zastąpią inne ikony, więc musimy trzymać się Magicznych Spinów.

Po uformowaniu zwycięzcy, uczestniczące w nim ikony zamienią się w złoto przy następnym obrocie. Ponadto, nad zestawem kołowrotków znajduje się metr, na którym znajdują się symbole pokryte obecnie złotem. Na kolejnym obrotach, złoty symbol będzie się rozszerzał i pokrywał całą szpulę. Rozszerzone złote symbole płatne są na wszystkie sposoby, co oznacza, że nie ma potrzeby, aby sąsiednie bębny zabierały jakieś monety.

Fakty o grze

data wydania 11-2020
Linie wypłat 15625
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 100
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Land 3 Magiczne Rozpraszacze Obrotowe do inicjacji Magicznego Koła. Obróć go, aby otrzymać 4 do 12 Magicznych Megawajdów Leprechauna Free Spins. Jeśli uda Ci się zdobyć 4, 5 lub 6 nowych Scatter’ów, gra nagrodzi 4, 8 lub 12 dodatkowych darmowych gier. Wszyscy zwycięzcy podczas tej funkcji zostaną nagrodzeni złotem. Również w Magicznej grze Megaways Free Play Leprechaun’a takie ikony pozostaną złote przez cały czas trwania gry.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Red Tiger Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Musisz pobrać aplikację iPhone lub plik Android .apk do gry Leprechaun’s Magic Megaways, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest czynnik RTP w Magicznych Megawach Leprechauna?

Magiczna recenzja Leprechauna Magic Megaways posiada zatwierdzony współczynnik RTP na poziomie 96,02%. Oficjalna informacja podaje również, że jest to tytuł o wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Leprechaun’s Magic Megaways

Grając od 0,20 do 4 monet na obrót, slot Leprechaun’s Magic Megaways oferuje więcej opcji zakładów dla nowych graczy niż dla wysokich i średnich graczy. Dzięki tej niedrogiej strategii zakładów, praktycznie każdy może wypróbować grę Megaways i odkryć, czy ten zestaw zasad jest atrakcyjny, czy też należy go unikać. Fanów irlandzkiego folkloru zapraszamy również do skorzystania ze wszystkich zgromadzonych tu wskazówek i skorzystania z kolejnego zestawu gier na Szmaragdowej Wyspie.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry