Golden Tsar
Release 22-10-2022
Golden Tsar Screenshot
22-10-2022

Golden Tsar

O Golden Tsar

Dołącz do złotej ery przedrewolucyjnej Rosji i weź udział w grze Golden Tsar Red Tiger. Gra toczy się w majestatycznej sali balowej jednego z klasycznych rosyjskich pałaców i można odkryć ogromne bogactwo, jak kręcić kołowrotki. Aby poznać wszystkie szczegóły, w tym funkcje specjalne, symbole bonusowe i inne, przeczytaj dalej, aby zapoznać się z pełną recenzją Golden Tsar slotu.

Golden Tsar Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo wideo Golden Tsar jest ustawione na sześć rolek i cztery rzędy z trzydziestoma liniami płatniczymi. Rozgrywka jest dość prosta i aby wygrać, wystarczy dopasować co najmniej trzy symbole na jednej z linii wypłat.
Aby zagrać, możesz nacisnąć przycisk „spin” lub wybrać opcję „autoplay”, ale przedtem musisz wybrać zakład. Red Tiger Gaming oferuje opcje zakładów od minimum 0,10 € do maksimum 40 €.
Kiedy już wybierzesz swój zakład, naciśnij przycisk spin i obserwuj, jak bębny się poruszają. Tabela wypłat składa się z królewskiej karty A-10 oraz czterech różnych symboli premium. Symbole premium składają się z księżniczki, księcia, carycy i jej męża, samego cara. Maksymalna wypłata z tych standardowych symboli to 25x twoja stawka, a nie ma tu dzikich, które pomogą ci wygrać.
Główna cecha bonusu Golden Tsar polega na tym, że licznik biegnie w poprzek górnej części bębnów. Za każdym razem, gdy lądujesz z symbolem premii, wypełniasz odpowiedni licznik. Po całkowitym wypełnieniu, każdy pasujący symbol premii będzie się teraz rozszerzał, aby zająć cały kołowrotek przy następnym obrocie.
Drugim bonusem jest runda darmowych spinów Golden Tsar, która jest odblokowywana przez zbieranie rozproszeń. Gracze otrzymują trzy darmowe spiny za każdy wylądujący scatter, maksymalnie do osiemnastu. Przed rozpoczęciem darmowych obrotów, jeden z metrów jest losowo wypełniony, a symbol 1×4 pozostaje w mocy przez pozostałą część rundy. Możliwe jest również wypełnienie i aktywowanie większej liczby metrów podczas rundy, co może prowadzić do kilku ogromnych wygranych. Gra Golden Tsar ma maksymalny jackpot w wysokości 1.380x twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 22-10-2022
Linie wypłat 30
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 55,200
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Golden Tsar zawiera rozproszone, wolne obroty i rozszerzone symbole. Podczas rundy darmowych obrotów, rozszerzony symbol pozostaje aktywny dla całej funkcji bonusowej.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra jest zoptymalizowana dla wszystkich urządzeń, w tym telefonów komórkowych i tabletów.

Jaki jest współczynnik RTP z Golden Tsar?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 95,77%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Golden Tsar

Ogólnie rzecz biorąc, Golden Tsar jest dużo zabawy i ma kilka miłych niespodzianek w rękawach. Projekt i tło gry są bardzo przyjemne i na pewno miła zmiana tempa w stosunku do zwykłych typów historycznych slotów tematycznych. Pomimo braku dzikich symboli, wygrane wciąż przychodzą grube i szybkie i miejmy nadzieję, że uda Ci się zebrać dużą wygraną, jeśli odblokujesz rundę darmowych obrotów. Jeśli chcesz zagrać w Golden Tsar bez ryzyka, możesz wypróbować darmowe demo, które jest dostępne już teraz.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier