Sylvan Spirits
Release 12-2023
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
12-2023

Sylvan Spirits

O Sylvan Spirits

W mistycznym lesie, starożytnym ucieczce Druidów, znajduje się potężna czarodziejka, która twierdzi, że trzyma Mega Mystic Wilds z dala od śmiertelników. Red Tiger Gaming powierzył ci zadanie, abyś mógł doświadczyć slotu online Sylvan Spirits i wziąć Dodatkowe Mnożniki, Kaskady i Wolne Spiny, aby odkryć tajemnicę. Aby pomóc swojej szlachetnej sprawie, recenzja Sylvan Spirits slot jest w pełni uzbrojony w wskazówki i sztuczki, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wygrać.

Sylvan Spirits Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Mówiąc o sposobach doprowadzenia cię do tabeli płac, samouczek Sylvan Spirits robi różnicę między zwykłymi grami a Premią Sylvan Spirits. W pierwszym przypadku, grupa od 3 do 5 ikon tego samego rodzaju uruchamia regularną wygraną. Z drugiej strony, dodatkowe obroty są wzbogacone o mechanikę Cluster Pays i kaskadowe wygrane, podobnie jak w przypadku gry slotowej Cyberslot Megaclusters.

Pojawiająca się jako większa ikona 2×2, przerażająca, ale równie piękna i potężna czarodziejka to Mega Mystic Wild. Jakoś nie będziesz się z nią zbyt często widywać, ale kiedy już wyląduje w lesie, przyniesie ona gwarantowaną wygraną.

Tradycyjnie, Wildy zastępują wszystkie płatne ikony, aby wyciągnąć cię z niczego do zwycięskiej kombinacji. Co ważniejsze, każdy symbol, który uczestniczył w takim zwycięstwie, jest wzbogacony o Mnożnik. Teraz wszystkie Multiplikatory trafiają do skarbca nad zestawem kołowrotków, gdzie znajduje się również nowy rząd wypełniony wszystkimi płatnymi ikonami.

Następnym razem, gdy dany przedmiot będzie uczestniczył w zwycięskiej kombinacji, odpowiedni Mnożnik zostanie zastosowany do wygranej linii i zniknie. Jeśli jednak do następnej wygranej zostanie dołączony kolejny Mega Mistyczny Dziki, gracze zostaną obdarowani dodatkowym M nożnikiem, który zostanie użyty następnym razem. W ten sposób, możesz wziąć do 99x wygranej na linii i zdobyć Sylvan Spirits Dużą Wygraną.

Fakty o grze

data wydania 12-2023
Linie wypłat 25
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 990
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zbierz 3 rozpraszacze, które można znaleźć w dowolnym miejscu zestawu kołowrotka, aby otrzymać partię Sylvan Spirits Free Spins. W trakcie trwania tej funkcji, każdy zwycięzca zwiększy wartość odpowiadającego mu Mnożnika Wygranych Symboli. Co jeszcze lepsze, wygrana nie zresetuje wartości mnożnika, a zwycięskie ikony zostaną usunięte z pola. Kaskady trwają tak długo, jak długo Sylvan Spirits Free Play idzie dalej.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Red Tiger Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Sylvan Spirits, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Sylvan Spirits?

Recencja Sylvan Spirits trzyma się zatwierdzonego współczynnika RTP na poziomie 95,77%, zgodnie z oficjalnymi informacjami. Gra od 0,10 do 10 monet na obrót, jest to tytuł o średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Sylvan Spirits

Księga reguł dla slotu Sylvan Spirits wygląda trochę skomplikowanie, gdy mówi się o sklepieniach ikon i multiplikatorów. Po rozegraniu kilku rozdań możemy powiedzieć, że jest to jeden z najciekawszych systemów zaprojektowanych w celu zwiększenia posiadanego bankrolla. W połączeniu z kilkoma darmowymi spinami i nowymi multiplikatorami, ten z pewnością zostanie doceniony przez graczy wszystkich poziomów doświadczenia.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier