Golden Ticket 2
Release 03-09-2020
Golden Ticket 2 Screenshot
03-09-2020

Golden Ticket 2

O Golden Ticket 2

Karnawał wraca do miasta, a trzech wykonawców - Mistrz Pierścienia, Żonglerka i Miotacz Noża - przyniesie Win Multiplier, Free Spins, Multiplier Wilds i Win Spin. Gra slotowa Golden Ticket 2 Play'n Go również posiada funkcję Instant Win, gdy tylko uda ci się oczyścić całą siatkę. Dowiedz się więcej w recenzji na temat slotów Golden Ticket 2.

Golden Ticket 2 Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Rozgrywana na siatce 5×5, jest to gra 20-liniowa, w której symbole spadają z góry i tworzą zwycięzców. Kombinacje 3 lub więcej symboli w poziomym lub pionowym rzędzie aktywują stół płatniczy pracujący tak blisko jak klastry w slocie online The Demon Code.

Kilku zwycięzców stworzonych w ten sposób jest dorozumianych, ponieważ wszystkie zwycięskie ikony zostaną usunięte po zapłaceniu. Nowe ikony spadają, aby wypełnić luki, zwiększając również Mnożnik Wygranych o +1 przy każdej nowej kropli. Pamiętaj, że w grze Golden Ticket 2 Free Play ta mechanika jest również dostępna, nawet jeśli wszystko jest wyświetlane jako monety demo.

Zastępując wszystkie inne płatne ikony, Jokery są tworzone na pozycji środkowej, gdy zwycięska kombinacja 3+ meczów zostanie usunięta. Innym sposobem na otrzymanie zapłaty i zwiększenie bankrolla jest Multiplikator Jokery, który zwiększa wynik 1x, 2x lub 3x pojawiając się jako ikona 1×1 lub 2×2.

Gracze mogą polegać na Multipleier Wilds jako pokazie bocznym podczas podążania zdradliwą ścieżką do Golden Ticket 2 Big Win. Aby je pokazać, spróbuj wypełnić miernik 3 sekcjami, a dzieje się to tylko w przypadku wygranej z symbolami o wyższej ocenie wygranej.

Na koniec, samouczek Golden Ticket 2 zawiera kilka wskazówek dotyczących Twojej strategii zakładów. Liczba monet na spin jest ustalona na 20, ale występuje w różnych nominałach od 0,01 do 5,00. W związku z tym, gracze mogą postawić od 0,20 do 100 monet na rękę.

Fakty o grze

data wydania 03-09-2020
Linie wypłat 20
Zmienność
najwyższy
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 500,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Po wyczyszczeniu rzędu bonusowego Golden Ticket 2, gracze otrzymają kilka dodatkowych obrotów wzbogaconych o Multiplier Wilds. Wybierz 1 z 3 opcji: 5, 7 lub 9 obrotów z Mnożnikiem Wildsów o wartości odpowiednio 3x, 2x lub 1x. Podczas darmowych obrotów Golden Ticket 2, wypełnienie miernika trzema sekcjami spowoduje wygranie obrotów z Mnożnikiem Dzikich 2×2.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Play’n Go za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie musisz pobierać aplikacji na iPhone’a ani pliku Android .apk do gry Golden Ticket 2, w którą możesz grać dla zabawy, aby dowiedzieć się, jak wygrać. Tryb gry na prawdziwe pieniądze jest również dostępny na smartfonie lub tablecie.

Jaki jest współczynnik RTP z Golden Ticket 2?

Recenzja Golden Ticket 2 dotyczy zatwierdzonego współczynnika RTP oraz oficjalnych informacji od 84,20% do 96,20%, co oznacza bardzo dużą zmienność.

Końcowe pomysły na temat Golden Ticket 2

Z maksymalną ekspozycją 500.000 monet, slot Golden Ticket 2 pozostawia cię na połowie drogi nocnego milionera, ale nawet ta nagroda jest trudna do zdobycia, szczególnie dla gracza z niewystarczającym doświadczeniem w grze. Wygraj Spins i Multiplier Wilds pomoże Ci wykonać zadanie, ale upewnij się, że Twój zbiornik wytrwałości jest wypełniony do maksimum przed rozpoczęciem gry w tę grę.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry