Hades Gigablox
Release 22-10-2020
Hades Gigablox Screenshot
22-10-2020

Hades Gigablox

O Hades Gigablox

Wybierz się w podróż do Podziemnego Świata w slocie online Hades Gigablox. To nowe wydanie Yggdrasil łączy w sobie wysoką jakość grafiki z formatem Gigablox. Oznacza to przygotowanie się na wielkie wygrane, zmianę rozmiarów symboli i ekscytujące funkcje bonusowe. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej recenzji slotu Hades Gigablox.

Hades Gigablox Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Hades Gigablox jest ustawiona na siatce 6×6. Jest sześć bębnów i sześć rzędów, choć zmieniające się rozmiary bloków oznaczają stale zmieniający się wzór. Slot zawiera 50 linii płatnych, a aby wygrać, musisz wylądować co najmniej trzy pasujące symbole w jednej linii.
Zanim zaczniesz grać, musisz wybrać swój zakład. Opcje zakładów wahają się od minimum 0,10 € do maksimum 100 €. Po trafieniu spin lub skorzystaniu z funkcji autoplay, bębny zaczną się kręcić. Przy każdym obrocie, który zrobisz, funkcja Gigablox zostanie aktywowana. Dzięki temu co najmniej jeden symbol staje się dużym blokiem, który może osiągnąć nawet 6×6, wypełniając całą siatkę.
W sumie jest osiem zwykłych symboli. Składają się one z czterech symboli niskopłatnych i czterech symboli wysokopłatnych. Niskopłatne są cztery kombinacje kart do gry, trefl, pik, serduszek i karo. Wysokopłatne symbole to kolekcja przerażająco wyglądających potworów z czerwonym potworem płacącym maksymalnie do 8x stawkę.
Istnieją również dwa różne symbole bonusowe Hades Gigablox: joker i scatter. Dzikie mogą pojawiać się na bębnach, ale tylko podczas polowania na dzikie zwierzęta. Funkcja ta aktywuje się losowo, ale wyzwala się przy każdym obrocie podczas darmowych obrotów. Przypadkowe, wysoko płatne symbole są zamieniane na jokery, które następnie zastępują inne symbole.
Scatter jest kluczem do odblokowania darmowych spinów Hades Gigabox. Musisz mieć pięć lub więcej bonusów, a liczba otrzymanych darmowych obrotów będzie równa liczbie wylądowań. Scattersy będą obliczane według rozmiaru bloku, więc blok 4×4 będzie równy czterem scatterom.
Podczas darmowych obrotów, wysoko płatne symbole mogą losowo stać się jokerami. Za każdym razem, gdy to nastąpi, pasek mnożnikowy po lewej stronie siatki będzie się zwiększał. Za każdym razem, gdy się wypełni, zostanie zastosowany nowy poziom bonusu mnożnikowego, a także zostaną dodane dwa kolejne darmowe obroty.

Fakty o grze

data wydania 22-10-2020
Linie wypłat 50
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,112,900
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gniazdo wideo Hades Gigablox zawiera funkcję Gigablox, która dodaje gigantyczne symbole do rolek. Znajdziesz tu również dzikie polowanie i darmowe obroty. Podczas darmowych obrotów, gracze mogą wyzwolić maksymalny mnożnik 10x.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra ma niesamowitą grafikę i animacje, ale nadal działa doskonale na urządzeniach mobilnych.

Jaki jest współczynnik RTP z Hades Gigablox?

Ten slot ma wskaźnik RTP 96%. Zmienność jest oceniana jako średnia.

Końcowe pomysły na temat Hades Gigablox

Yggdrasil zbudował reputację jednego z najlepiej wyglądających slotów w ciągu kilku lat od jego powstania. Hades Gigablox to kolejna gra od dewelopera, która jest równie olśniewająca wizualnie, co ekscytująca. Istnieje tu duży potencjał wygranej z maksymalnym jackpotem w wysokości 11 129x twoja stawka. Wypróbuj darmowe demo, aby doświadczyć gry dla siebie.

Kolejne nowe wydania Yggdrasil
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry