Happy Hour
Release 8 dni temu
Happy Hour Screenshot
8 dni temu

Happy Hour

O Happy Hour

Jest to Happy Hour w kasynie, a to oznacza zabawną grę, ekscytujące funkcje i duży potencjał wygrywania. Od deweloperów Cayetano Gaming pochodzi slot online Happy Hour, który łączy w sobie kilka ciekawych funkcji bonusowych z prostą i wciągającą rozgrywką. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej recenzji Happy Hour slotu.

Happy Hour Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Happy Hour jest ustawiona na siatce 5×3 z pięcioma bębnami i trzema rzędami. Układ jest dość standardowy, a na rolkach jest dwadzieścia linii wypłat, więc nie ma nic zbyt skomplikowanego. Zanim zaczniesz, wybierz stawkę za obrót spośród opcji oferowanych przez Cayetano. Zakłady wahają się od minimum 0,20 € do maksimum 100 €.
Po ustawieniu stawki, jesteś gotowy, aby trafić na spin lub wybrać funkcję autoplay. Istnieje osiem regularnych symboli płatniczych, na które należy zwracać uwagę podczas gry. Składają się one z czterech symboli niskopłatnych i czterech symboli wysokopłatnych. Symbole niskopłatne to królewskie karty do gry od A-J. Wysokopłatne symbole to muszka, torebka, pudełko cygar i koktajlowy shaker. Shaker jest najlepiej płacącym symbolem partii, dając dużą wygraną za linię pięciu.
Oprócz tych regularnych symboli, są też dwa symbole bonusowe Happy Hour. Pierwszy z nich to cocktail wild. Są one dostępne w wielu różnych kolorach, ale wszystkie mają ten sam efekt zastępowania innych symboli i pomagają w tworzeniu zwycięskich kombinacji na wszystkich liniach wypłat. Jest także joker w macie do picia, który może pojawić się podczas bonusu Happy Hour.
Bonus Happy Hour wyzwala się losowo w trakcie gry i trwa od trzech do dziewięciu obrotów. W tej funkcji, na bębnach pojawiają się losowo do trzech symboli maty do picia, a każda z nich kopiuje się nad sąsiednimi symbolami, zanim zamieni się w koktajlowe wild.
Na koniec pojawia się fragment, który odblokowuje darmowe obroty Happy Hour. Trzy symbole „free spins” wyzwolą dziesięć „free spins”. Podczas tej rundy, różne kolorowe koktajle będą blokować od jednego do trzech Free Spins. Ten slot ma maksymalny potencjalny jackpot 1000x Twojej stawki.

Fakty o grze

data wydania 17-09-2020
Linie wypłat 20
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 100,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Happy Hour gniazdo wideo zawiera dziki, rozproszenie i wolne obroty. Dostępna jest funkcja Happy Hour, która dodaje dodatkowe jokery do bębnów i pomaga zwiększyć potencjał wygranej graczy.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Cayetano Gaming zoptymalizowało grę do gry mobilnej. Możesz bez problemów korzystać z Happy Hour na swoim pulpicie, telefonie komórkowym lub tablecie.

Jaki jest współczynnik RTP z Happy Hour?

Szczelina ma wskaźnik RTP na poziomie 94,84%. Zmienność jest średnia.

Końcowe pomysły na temat Happy Hour

Happy Hour to świetnie wyglądająca gra z kilkoma wyjątkowymi cechami. Uwielbiamy projekt gry i to, jak wygląda każdy symbol, animacja obrotowa kołowrotka jest również naprawdę gładka, niezależnie od tego, na jakim urządzeniu grasz. Jeśli masz szczęście odblokować rundę darmowych obrotów, możesz wygrać kilka dużych wygranych. Wykorzystaj jak najwięcej jokerów i zobacz, jak trzymają się one na bębnach, aby pomóc Ci w lądowaniu dużych wygranych. Jeśli chcesz wypróbować grę na własną rękę, daj szansę na darmowe demo. Możesz grać bez ryzykowania własnych pieniędzy i zdecydować, czy chcesz grać na prawdziwe pieniądze.

Kolejne nowe wydania Cayetano Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry