Egyptian Pays
Release 28-08-2020
Egyptian Pays Screenshot
28-08-2020

Egyptian Pays

O Egyptian Pays

Podróżuj w dół Nilu i odwiedź krainę piramid w slocie online Egyptian Pays. Od deweloperów Inspired Gaming, ten slot odbywa się w znanym otoczeniu Starożytnego Egiptu, popularnej lokalizacji dla deweloperów slotów. Wprowadzając wiele interesujących funkcji bonusowych, masz maksymalny jackpot 12,500x swoją stawkę. Wszystkie szczegóły znajdziesz w naszej recenzji dotyczącej slotów Egyptian Pays.

Egyptian Pays Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Egyptian Pays jest ustawiona na pięć bębnów i trzy rzędy. Istnieją 243 sposoby na wygraną, dające mnóstwo okazji do wylądowania zwycięskich kombinacji. Zanim zaczniesz grać, wybierz, ile chciałbyś postawić na jeden obrót. Inspired Gaming oferuje opcje od 0,20 € do 20 €.
Po ustawieniu zakładu, naciśnij przycisk spin lub ustaw funkcję autoplay, aby rozpocząć grę. W miarę obracania się bębnów, będziesz szukał kombinacji trzech lub więcej pasujących symboli na sąsiednich bębnach od lewej do prawej. Istnieje dziesięć różnych symboli regularnych, w tym cztery kombinacje kart i sześć różnych symboli o tematyce egipskiej. Najwyżej płacący z nich jest bóg kota, który nagrodzi Cię dużą wygraną, jeśli wylądujesz pięć na sąsiednich bębnach.
Oprócz nich, są też dwa symbole bonusowe Egyptian Pays. Odblokowują one specjalne cechy gry, i to właśnie tutaj naprawdę zaczyna się zabawa. Pierwszy symbol, joker, zastąpi inne płatne symbole, pomagając w tworzeniu wygranych. Drugi to scatter, który odblokowuje rundę darmowych obrotów Egyptian Pays.
Trzy lub więcej rozproszeń w dowolnym miejscu na widoku odblokuje reinkarnację darmowych obrotów. Tutaj, gracze będą mieli mnożnik bazowy w zależności od tego, ile scatterów wylądowali. Trzy scatter’y dają 2x mnożnik, podczas gdy ty możesz otrzymać 5x mnożnik za pięć scatter’ów. Gracze rozpoczynają od trzech żyć, a każda przegrana spin powoduje utratę życia.
Runda darmowych obrotów zostaje zakończona, gdy nie ma już żadnych żyć, ale gracze uzupełnią swoje życie zwycięskimi obrotami. Każdy zwycięski spin zwiększa również mnożnik o jeden poziom, maksymalnie do 50x. Jeśli graczowi pozostało tylko jedno życie, na trzecim bębnie pojawi się symbol wild, który pomoże zwiększyć szanse na wygraną.

Fakty o grze

data wydania 28-08-2020
Linie wypłat
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gra zawiera dziki, rozproszony, darmowe obroty i multiplikatory wygranych. Podczas darmowych obrotów, bonus multiplikatora zwiększa się z każdą wygraną.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra działa płynnie na wszystkich urządzeniach, w tym telefonach komórkowych i tabletach.

Jaki jest współczynnik RTP z Egyptian Pays?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 95,58%.

Końcowe pomysły na temat Egyptian Pays

Starożytny Egipt może być popularnym celem gier slotowych, ale temat ma jeszcze wiele ciekawych i zabawnych koncepcji. Inspired Gaming wprowadził kilka unikalnych projektów i ekscytujących funkcji bonusowych, aby uczynić rzeczy nieco bardziej interesującymi dla graczy. Sama gra podstawowa jest dość prosta, ale darmowe obroty rundy naprawdę podnosi ante. Wliczając w to duży potencjał mnożnikowy i maksymalną wygraną 12.500x twoja stawka, ta gra ma duży potencjał wygranej. Zagraj w darmowe demo, aby wypróbować slot dla siebie.

Kolejne nowe wydania Inspired
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry