Kanga Cash Extra
Release 03-2023
Kanga Cash Extra Screenshot
03-2023

Kanga Cash Extra

O Kanga Cash Extra

Zabierając cię na niezbadane terytoria gdzieś w Australii, slot video Kanga Cash Extra jest maszyną z napędem jackpotowym, dystrybuowaną przez Ainsworth. Zbudowana na tradycyjnym układzie 5x3, gra oferuje 3 nagrody Jackpot Bonus wraz z Free Spins oraz unikalną funkcję Spin and Hold Feature z maksymalnie 100x stawką. Dowiedz się jak wygrać po przeczytaniu recenzji slotu Kanga Cash Extra.

Kanga Cash Extra Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Większość ludzi obawia się, że gry z jackpotami mają trudny do zrozumienia zestaw zasad, ale w tym przypadku stwierdzenie to jest wyraźnie nieprawdziwe. Właściwie, aby aktywować tabelę płac, nie potrzeba więcej wiedzy niż w każdej grze o tematyce owocowej.

Z 3 lub więcej symbolami tego samego rodzaju, zawsze otrzymasz wypłatę, ale pamiętaj, że Twoja strategia zakładów ma wszystko z ilością gotówki do odebrania. Zauważ również, że stawki wahają się od 1,00 do 20,00 monet na obrót.

Z drugiej strony, nagrody bonusowe Kanga Cash Extra są statyczne i zawsze mają tę samą wartość. Mianowicie, Minor, Major i Grand Jackpot płacą odpowiednio 250, 1.000 i 15.000 monet. Aby je uruchomić, spróbuj uzyskać 3 lub więcej Jackpot Scatterters umieszczonych w dowolnym miejscu na widoku.

W innych scenariuszach gracze mogą wziąć Kanga Cash Extra Dużą wygraną w postaci 600 monet za 5 Orłów zajmujących tę samą linię wypłat. Wilki i jaszczurki przyznają do 500 monet i byłoby to trio, które mieszka zarówno na normalnej i Feature Paytable. Znajdziesz tu również Symbole Królewskie jako te z niższą oceną wypłat i nagrodami o maksymalnej wysokości 250 monet.

W każdej grze płatnej, 6 lub więcej Sunset Scatterters uruchomi funkcję Spin and Hold Feature, nagradzając Cię 3 oddechami. Licznik wraca do 3 z 1 lub więcej nowymi zachodami słońca. W zależności od ilości zebranych Sunsetsów, otrzymasz nagrodę od 5 do 40 razy większą od stawki. Aby odebrać Grand Bonus, spróbuj zebrać 15 ikon zachodu słońca. Zauważ, że nie jest to możliwe podczas odtwarzania Kanga Cash Extra Free Play.

Fakty o grze

data wydania 03-2023
Linie wypłat 10
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 15,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gdy wygrana linii zawiera 3 lub więcej bumerangów, gracze otrzymają 5 darmowych obrotów Kanga Cash Extra. Co więcej, ponieważ Boomerangi są zawsze obecne na zestawie kołowrotkowym, kiedy w zwycięskiej kombinacji pomnożą wynik z losową wartością 5x, 10x, 15x, 20x, 25x, 50x, 100x lub 200x.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Ainsworth za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Kanga Cash Extra, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Kanga Cash Extra?

Rekomendacja dla slotu Kanga Cash Extra pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 96,13%, gdzie oficjalna informacja wskazuje na dużą zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Kanga Cash Extra

Jest to pierwsza gra z tej serii, która zabiera graczy w podróż dookoła świata i jak wszystkie inne tytuły uczestniczące, Kanga posiada tę samą mechanikę, ale również funkcje, których nie będziesz widział za każdym rogiem. Wskazówki, które przynieśliśmy przez samouczek Kanga Cash Extra powinny wykonać zadanie i pomóc w znacznie szybszym zebraniu zwycięzców.

Kolejne nowe wydania Ainsworth
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier