Super 7s
Release 04-02-2023
Super 7s Screenshot
04-02-2023

Super 7s

O Super 7s

Z statycznym jackpotem 100.000 monet, slot video Super 7s jest maszyną o owocowej tematyce produkowaną przez Pragmatic Play, zbudowaną na tradycyjnym układzie z 5 bębnami, 3 rzędami i 5 liniami płatniczymi. Gra oferuje szereg opcji zakładów i wygląda na tyle atrakcyjnie, że pozwala na podświetlenie dowolnego ekranu telefonu komórkowego lub komputera stacjonarnego. Więcej szczegółów znajdziesz w przeglądzie gniazd Super 7s.

Super 7s Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Ogólnie rzecz biorąc, tytuły o tematyce owocowej są znane z bogactwa kombinacji zakładów i to samo dotyczy tego jednego. Możesz umieścić od 1 do 10 monet w każdym wierszu o wartości od 0,01 do 2,00. W związku z tym, Twoja strategia zakładów opiera się na zakładach od 0,05 do 100 monet na rękę.

Ma to również wpływ na tabelę wygranych w ten sposób, że wyższe stawki oznaczają wyższe nagrody i stanowią jedyny sposób na zdobycie Super 7s Dużej wygranej w wysokości 100.000 monet. Stanie się tak, gdy 5 Lucky Sevens zajmie aktywną linię płacową ułożoną z sąsiednich bębnów od lewej strony.

Gracze będą również korzystać z Dzwoneczków i Wiśni, które oferują od 1.000 do 20.000 monet za 3 do 5 meczów, zakładając, że jesteś również hojny przy inwestowaniu w swój następny spin.

Winogrona, Pomarańcze i Gruszki to kolejne najlepsze rozwiązanie, w którym można zarobić od 400 do 4.000 monet, natomiast Śliwki to te, które płacą za parę - odbierz 100 monet w tej lasce - a także za 3, 4 lub 5 oferujące odpowiednio 400, 800 i 4.000 monet.

Wszystkie powyższe mają zastosowanie do darmowej gry Super 7s, ale pamiętaj, że wszyscy zwycięzcy to w rzeczywistości kredyty demo, których nie możesz użyć do zakupu czegokolwiek konkretnego. Z drugiej strony, nie ma lepszego sposobu, aby nowicjusze nauczyli się wygrywać i nic nie inwestować.

Fakty o grze

data wydania 04-02-2023
Linie wypłat 5
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 100,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Złote Gwiazdy to Scattersy i symbole bonusowe Super 7s, które płacą na każdej pozycji. Zbierz 3, 4 lub 5 rozproszeń i weź odpowiednio 1.000, 5.000 lub 25.000 monet.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Pragmatic Play za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Super 7s, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Super 7s?

Rekomendacja dla slotu Super 7s pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 96,50%, gdzie oficjalna informacja oznacza tytuł o średniej lub wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Super 7s

Gry takie jak ta mają tendencję do rzucania takimi jak Super 7s Free Spins i maksymalizacji szczęścia. Jako taki, ten jest polecany zapalonym graczom, którzy nie będą mieli nic przeciwko temu, aby nie było żadnych sekwencji pełnych akcji lub łamiących szczękę, a skupią się tylko na czystym i tradycyjnym wirowaniu w jego najlepszej formie. Wskazówki, które zebraliśmy w tutorialu Super 7s z pewnością pomogą ci utrzymać planowany kurs.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier