Thundering Buffalo Jackpot Dash
Release 20-02-2023
Thundering Buffalo Jackpot Dash Screenshot
20-02-2023

Thundering Buffalo Jackpot Dash

O Thundering Buffalo Jackpot Dash

Oczekiwanie wzrasta, gdy dudniący raban dociera do slotu wideo Thundering Buffalo Jackpot Dash. Dzięki statycznemu jackpotowi w wysokości do 1500x stawka, High5Games wzbogaca tę grę o tematyce zwierzęcej o Wilds, Scatterters i maksymalnie 200 Free Spins. Jest to 5-bębnowa, 3-wierszowa, 243-payline'owa gra dokładnie opisana w recenzji slotów Thundering Buffalo Jackpot Dash.

Thundering Buffalo Jackpot Dash Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Wygrane są mnożone przez mnożnik zakładu, a Ty otrzymujesz nagrodę zgodnie z tabelą wygranych. Zbierz 3 lub więcej ikon tego samego rodzaju i odbierz wypłatę lub obstawiaj - jak chcesz.

Gracze mogą ustawić swoją strategię zakładów w określonym wcześniej zakresie od 0.15 do 150 monet na obrót. W grze Thundering Buffalo Jackpot Dash Free Play, wszystkie wartości są wyświetlane jako demo cash, którego możesz użyć, aby dowiedzieć się, jak wygrać główną nagrodę i nie płacić nic z góry.

Jokery mogą zastąpić wszystkie inne ikony, ale rozproszone i mają ciekawą zasadę: 1 Joker liczy się jako 2 bawoły, podczas gdy wszystkie inne płatne ikony są zastępowane w stosunku 1:1. Należy pamiętać, że Wildy pojawiają się tylko na szpulach 2, 3, 4 i 5.

Na kursie głównym możesz uruchomić funkcję bonusu Thundering Buffalo Jackpot Dash, gdy na dowolnej pozycji na bębnie pojawi się symbol trofeum, korony, gwiazdy, medalu lub nakładki na orła.

Odpowiednio, 10+ Trofea, Korony, Gwiazdy, Medale i Orły wypłacają jackpoty 15x, 30x, 150x, 300x oraz Thundering Buffalo Jackpot Dash Dużą wygraną 1500x zakładu całkowitego.

Fakty o grze

data wydania 20-02-2023
Linie wypłat 243
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,500
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Podczas gry bazowej, spot 3 lub więcej scatter’ów na dowolnej pozycji na bębnach 2, 3 i 4, aby otrzymać 10 Thundering Buffalo Jackpot Dash Free Spins. W tej części pojawia się Feature Paytable oferujący 200x twoją stawkę za 10 Buffalos. Szczerze mówiąc, jest to ta sama kwota, którą można wziąć w grze podstawowej na tych samych warunkach. Istnieje możliwość ponownego uruchomienia tej funkcji i skorzystania z maksymalnie 200 darmowych obrotów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach High5Games za pomocą przeglądarki mobilnej. Możesz również pobrać aplikację iPhone lub plik Android .apk dla gry Thundering Buffalo Jackpot Dash, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze. Z drugiej strony, użytkownicy Facebooka powinni udać się do Gameroomu i spróbować szczęścia w ten sposób. We wszystkich przypadkach zarejestrowani członkowie mają prawo do znacznie wyższych stawek i nagród.

Jaki jest współczynnik RTP z Thundering Buffalo Jackpot Dash?

Recension for Thundering Buffalo Jackpot Dash slot goes with the approved RTP factor of 96.00%, according to the official info. Co więcej, wszystko co zostało przedstawione w tutorialu Thundering Buffalo Jackpot Dash implikuje tytuł o niskiej lub średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Thundering Buffalo Jackpot Dash

Po wejściu na arenę napędzaną przez jackpoty, High5Games zasygnalizowało, że ich gry będą bardziej atrakcyjne dla high rollerów, a główna grupa docelowa pozostanie nietknięta. Jest to pionierski krok, który powinien być nagrodzony Twoją obecnością i opłacić się po pewnym czasie spędzonym przy maszynie. Główna nagroda nie jest taka duża, ale na długo wystarczy na pokrycie podstawowych wydatków.

Kolejne nowe wydania High5Games
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier