Mermaid Reef
Release 9 dni temu
Mermaid Reef Screenshot
9 dni temu

Mermaid Reef

O Mermaid Reef

Mermaid Reef slot online jest najnowszą wersją oprogramowania ReelPlay. Ustawiony w pięknym podwodnym świecie rafy koralowej, Mermaid Reef widzi graczy wirujących i szukających zagubionych skarbów w królestwie syren. Wszystkie szczegóły, w tym maksymalny jackpot, funkcje bonusowe i inne, znajdziesz w naszej recenzji slotów Mermaid Reef.

Mermaid Reef Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo wideo Mermaid Reef jest ustawione na typowej pięciobębnowej, trójrzędowej siatce z dziesięcioma liniami płatniczymi. Gra jest przyjemna i łatwa, wystarczy postawić stawkę, trafić obroty i spróbować dopasować trzy lub więcej symboli w jednej z linii. Opcje zakładów wahają się od minimum €0.10 do maksimum €150.
Symbole, na które należy uważać, to między innymi symbole kart do gry A-9 oraz meduzy, rozgwiazdy, błazenki i delfiny. Najwyższy z nich to delfin, który wypłaca do 100x swoją stawkę za pięć sztuk. Istnieją również trzy różne symbole bonusowe Mermaid Reef.
Pierwszym z symboli bonusu Mermaid Reef jest sama Syrenka. Pojawia się ona jako symbol 1×3, zajmując cały bęben i można ją znaleźć na drugim, trzecim i czwartym bębnie. Syrenka będzie działać jako joker, zastępując każdy zwykły symbol i pomagając w osiągnięciu dużej wygranej.
Następna jest perła scatter. Symbol perły może pojawić się w dowolnym miejscu na bębnach i nagrodzi Was darmowymi obrotami Mermaid Reef, jeśli wylądujecie trzy lub więcej na jednym obrocie. Gracze otrzymają od dziesięciu do dwudziestu darmowych spinów w zależności od tego, ile scatterów zgromadzą. Podczas darmowych obrotów, wszystkie wygrane są podwajane.
Na koniec pojawia się też scatter clam. Ten specjalny małż pojawia się na drugim, trzecim i czwartym bębnie i może nagrodzić Cię natychmiastowym jackpotem w wysokości do 1295x Twojej stawki. Za każdym razem, gdy wylądujesz w grze Mermaid Reed, masz szansę odebrać swoje wygrane lub zaryzykować je. Do wyboru są czarne lub czerwone, a także karty do gry, które mogą zwiększyć Twoje wygrane.

Fakty o grze

data wydania 14-09-2020
Linie wypłat 10
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 194,250
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Mermaid Reef obejmuje dziki, rozproszenie i swobodne obroty. Jest też gra bonusowa z jackpotem, w której możesz wygrać maksymalną wygraną w wysokości 1295x Twojej stawki.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, ReelPlay zoptymalizował Mermaid Reef dla urządzeń mobilnych i możesz grać na tabletach, komputerach stacjonarnych i telefonach komórkowych.

Jaki jest współczynnik RTP z Mermaid Reef?

Szczelina ma wskaźnik RTP na poziomie 95,9%. Zmienność jest od średniej do wysokiej.

Końcowe pomysły na temat Mermaid Reef

Mermaid Reef może nie jest to całkowicie przełomowy i innowacyjny slot, ale posiada pewne zabawne funkcje. Bonus pick i darmowe obroty w obu rundach oferują duże wygrane, a nawet w grze podstawowej, symbole wypłacane są po wysokich stawkach. Podobał nam się design i ogólna atmosfera gry, a na pewno jest dużo zabawy w kręceniu tymi bębnami. Jeśli chcesz wypróbować Mermaid Reels, możesz zagrać w darmowe demo, które jest dostępne już teraz.

Kolejne nowe wydania ReelPlay
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry