Twisted Turbine
Release 22-09-2020
Twisted Turbine Screenshot
22-09-2020

Twisted Turbine

O Twisted Turbine

Fantasma Games powraca z kolejnym innowacyjnym i pomysłowym slotem, Twisted Turbine. Ta gra charakteryzuje się niezwykłym formatem kołowrotka, dużymi multiplikatorami, darmowymi spinami i wieloma innymi funkcjami. Poznaj roboty AI, gdy próbujesz wylądować z maksymalną wygraną ponad 9000x swoją stawkę. Wszystkie szczegóły dotyczące gry możesz poznać w naszej recenzji Twisted Turbine slotów.

Twisted Turbine Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Twisted Turbine jest ustawiona na pięć bębnów, ale ma unikalny układ. Pierwszy i ostatni kołowrotek zawierają pięć symboli, drugi i czwarty trzy, a trzeci ma tylko jeden symbol. Wygrywa się lądując trzy lub więcej pasujących symboli na kolejnych bębnach, zaczynając od prawej lub lewej strony. W slocie video Twisted Turbine jest 225 sposobów na wygraną.
Zanim włączysz turbinę, musisz ustawić stawkę na jeden obrót. Gry Fantasma oferują zakłady od 0,20 € do 100 €. Po ustawieniu tej funkcji, naciśnij na spin lub zaprogramuj funkcję autoodtwarzania, aby rozpocząć wirowanie. Każda wygrana w Twisted Turbine spowoduje, że zwycięskie symbole znikną, a nowe spadną, aby je zastąpić.
Podczas obracania bębnów w Twisted Turbine, będziesz zwracał uwagę na różne dostępne symbole. Są tam symbole zasilania, baterie, nakrętki i roboty. Symbole występują w dwóch różnych typach, ognistym lub elektrycznym. Każde dwa zwycięstwa z tym samym typem wypełnią licznik Robotów, który aktywuje kolejną wygraną. Napełnij ten miernik, aby ostatecznie aktywować funkcję Twisted Turbine. Tutaj siatka będzie się obracać o 180 stopni, a licznik obrotów zwiększy mnożnik do 20x.
Symbol „scatter” może pojawić się na bębnach i aktywować funkcję wolnych obrotów Twisted Turbine. Trzy lub więcej scatter’ów nagradza graczy z dziesięcioma darmowymi obrotami, podczas których maksymalna premia za mnożnik wzrasta do ogromnych 50x.

Fakty o grze

data wydania 22-09-2020
Linie wypłat 225
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 951,870
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Twisted Turbine slot online posiada kaskadowe bębny, darmowe obroty i funkcję Twisted Turbine. Ten specjalny bonus powoduje, że bębny obracają się i zwiększa mnożnik wygranej aż do 20x lub 50x podczas rundy darmowych obrotów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Fantasma Games zoptymalizowała ten slot do gry mobilnej. Możesz cieszyć się grą na swoim telefonie komórkowym lub tablecie bez problemów lub pobierania czegokolwiek.

Jaki jest współczynnik RTP z Twisted Turbine?

Stawka RTP dla slotu wynosi 96,51%. Zmienność jest wysoka.

Końcowe pomysły na temat Twisted Turbine

W ciągu ostatnich kilku lat Fantasma Games wyprodukowały kilka ciekawych gier. Twisted Turbine to kolejne wydawnictwo studia, które prezentuje niekonwencjonalne podejście do slotów. Gra łączy w sobie kilka świetnych funkcji bonusowych i sprawia, że gracze zgadują z jej rotacjami i multiplikatorami. Funkcja darmowych obrotów znacznie zwiększa potencjał wygranej, a z maksymalnym jackpotem 9518,7x Twoja stawka, gracze mogą tu potencjalnie wygrać. Jeśli chcesz wypróbować Twisted Turbine dla siebie, zalecamy wypróbować demo. Możesz grać za darmo i wypróbować wszystkie funkcje bonusu, zanim zagrasz za prawdziwą gotówkę.

Kolejne nowe wydania Fantasma Games
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry