Miami Bonus Wheel
Release 18-03-2023
Miami Bonus Wheel Screenshot
18-03-2023

Miami Bonus Wheel

O Miami Bonus Wheel

Zainspirowany ulubioną rozrywką górnych klas odwiedzających luksusowe kurorty na Florydzie, Miami Bonus Wheel online slot jest 3-bębnową 3-rzędową 10-liniową grą wyprodukowaną przez Kalamba Games. Zaprojektowana, aby zaangażować graczy i spieniężyć ich wysiłki, gra przynosi Free Spins z Win Multiplier, HyperBonus i Multiplier Wilds sposób dokładnie opisany w recenzji Miami Bonus Wheel slot.

Miami Bonus Wheel Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jest to klasyczny automat do gry, co oznacza, że kombinacja 3 symboli na aktywnej linii płatniczej aktywuje linię płatniczą. Gra łączy tradycyjne owoce, takie jak Śliwki, Winogrona, Wiśnie i Cytryny, płacąc do 50 monet z Kamieniami Pamiątkowymi, Zielonymi Siedmioma, Czerwonymi Siedmioma, Dzwonkami i Batonami, dając od 150 do 300 monet za 3 mecze.

Zainicjuj Bonus Kołowy, gdy 3 ikony Bonusu Kołowego Miami pojawią się w dowolnej pozycji. Obróć to błyszczące, gdy i otrzymasz nagrodę pieniężną pomnożoną przez 20x lub wyzwolić odmianę dodatkowych obrotów z domyślnie zwiększonymi wygranymi 1x, 2x lub 3x. W grze Brilliant Gems, koło fortuny może zabrać Cię do gry Minor, Major lub Grand Jackpot.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu, ale jesteś zaradnym graczem, możesz aktywować tę funkcję i uciąć sobie drogę do Miami Bonus Wheel Big Win z 500 monetami znacznie krótszymi. Użyj przycisku HyperBonus i natychmiast uruchom Koło Bonusowe. Pamiętaj, że cena HyperBonusa zależy od Twojej strategii zakładów i aktualnej stawki.

Wildy zastępują wszystkie płatne symbole. Podczas dodatkowych obrotów, jokery zamieniają się w Sticky Wilds poruszające się po ramce z odpowiednim mnożnikiem. Z drugiej strony, Win Multiplier pozostaje na swojej pozycji tak długo, jak długo obracasz się za darmo.

Gracze będą również korzystać z Wilds Multiplier 1x, 2x i 3x, które działają zamiast wszystkich innych symboli płatniczych. Gdy część wygrywającej kombinacji, pomnożą wygraną linii przez wartość wyświetlaną na symbolu. W grze Miami Bonus Wheel Free Play, wszyscy zwycięzcy są obliczani w demo monetach, które można wykorzystać do nauki wygranej głównej.

Fakty o grze

data wydania 18-03-2023
Linie wypłat 10
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 740,800
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Istnieją 3 warianty Miami Bonus Wheel Free Spins i trzeba wygrać odpowiednią płytkę na kole fortuny. Na początku każdego Bonusu Kołowego, zobaczysz liczbę początkowych obrotów i odpowiedni Mnożnik wygranej. Zauważ, że istnieje maksymalna liczba 15 dodatkowych obrotów, ale każdy nowy Scatter nagrodzi 1 dodatkowy obrót.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Kalamba Games za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie trzeba pobierać aplikacji na iPhone’a ani pliku Android .apk do gry Miami Bonus Wheel, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP w Miami Bonus Wheel?

Recension dla gniazda koła premiowego Miami pozostaje blisko zatwierdzony współczynnik RTP 96,65%, gdzie oficjalna informacja oznacza średni do wysokiej zmienności tytułu.

Końcowe pomysły na temat Miami Bonus Wheel

Oferując jedne z najbardziej znanych funkcji Kalamba Games w połączeniu z przyzwoitą liczbą darmowych obrotów, recenzja Miami Bonus Wheel z pewnością jest skierowana do graczy na wszystkich poziomach doświadczenia. Nadal uważamy, że w centrum uwagi znajduje się młodsza publiczność, ale również high rollerzy są chętnie zapraszani do spróbowania.

Kolejne nowe wydania Kalamba Games
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier