Joker Lanterns
Release 09-2023
Joker Lanterns Screenshot
09-2023

Joker Lanterns

O Joker Lanterns

Kombinacja klasycznej gry owocowej i maszyny o tematyce Halloween, slot wideo Joker Lanterns jest 6-bębnową, 4-bębnową, 40-wierszową grą płatniczą wyprodukowaną przez Kalamba Games. Gracze będą korzystać z Multiplier Wilds, Free Spins, HyperBet, Bonus Jackpoty i HyperBonus w sposób dokładnie opisany w recenzji Joker Lanterns slotu.

Joker Lanterns Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra podstawowa jest grywalna na 4 różnych poziomach zakładów. Gracze, którzy mają wystarczająco dużo do zainwestowania w HyperBet otrzymają następujące kombinacje: na poziomie zakładu 1, Multipleier Wild jest 1x, a tryb darmowych obrotów daje 5 początkowych gier.

Poziomy zakładów 2 i 3 oferują Multipleier Wilds 3x i 5x, gdzie każdy darmowy bonus rozpoczyna się odpowiednio od 8 lub 10 początkowych obrotów. Na koniec, najwyższy poziom zakładu 4 pochodzi z Multiplikatora Jokery 10x i 12 początkowych spinów przyznawanych za 3 scatter.

Multipleier Wilds wydaje się być gwiazdą samouczka Joker Lanterns. Dzięki ich dwoistej naturze, mogą pomóc Ci ukończyć linię wypłat, a także zwiększyć równowagę zgodnie z załączoną liczbą. Oczywiście, nie możesz wymienić ich na ikony scatter‚ów lub jackpotów.

Wielka wygrana opiera się na czterech poziomach jackpota. Dla każdego postawionego zakładu, wartość każdego z Jackpotów Bonusowych wzrasta proporcjonalnie do całkowitej wartości postawionego zakładu. W przypadku kombinacji 7+, 9+, 12+ lub 14+ Joker Lanterns Ikony Bonusu, gracze zgłoszą odpowiednio Brązowy, Srebrny, Złoty lub Platynowy Poziom Jackpota Bonusowego.

Jeśli chodzi o tabelę wygranych i sposoby jej aktywacji, to jest to klasyczna gra, która wymaga 3 lub więcej tego samego rodzaju symboli umieszczonych na sąsiednich bębnach od lewej strony. Jeśli nie chcesz wydać reszty pieniędzy i spróbuj gry Joker Lanterns Free Play, aby nauczyć się jak wygrywać za pomocą demonstracyjnych monet, zestaw zasad pozostaje niezmieniony.

Domyślna wartość zakładu wynosi 1,80, ale można zastosować każdą możliwą strategię zakładów, która obejmuje zakłady od 0,50 do 100 monet na obrót. W grach takich jak Lucky Dragon slot, istnieje progresywna pula jackpota, która rośnie z każdym postawionym zakładem, ale tutaj - określona wartość powinna sprawiać przynajmniej tyle samo radości.

Fakty o grze

data wydania 09-2023
Linie wypłat 40
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 10,002,500
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gdy w dowolnym miejscu zestawu kołowrotka pojawią się 3 Scatterters, przejdziesz do trybu Free Spins Joker Lanterns. Dokładna liczba darmowych gier w zależności od wybranego zakładu Feature Bet. Ponadto, podczas korzystania z tej funkcji, każda ikona Akumulatora Bonusowego zwiększa licznik. Za każde 3 z nich zebrane w ten sposób, gracze zostaną nagrodzeni 3 dodatkowymi obrotami.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Kalamba Games za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone ani pliku Android .apk dla gry Joker Lanterns.

Jaki jest współczynnik RTP z Joker Lanterns?

Recenzja Joker Lanterns zatwierdziła ją jako tytuł o średniej lub wysokiej zmienności z oficjalnymi informacjami RTP od 96,10% do 97,42% przy częstotliwości występowania przebojów wynoszącej 16%.

Końcowe pomysły na temat Joker Lanterns

Z maksymalnym statycznym jackpotem 10025x zakład, slot Joker Lanterns oferuje nagrodę w wysokości miliona kredytów, która powinna brzmieć wystarczająco kusząco zarówno dla początkujących jak i doświadczonych graczy. Istnieje również ładny ciąg modyfikatorów kołowrotka dołączony do bankrolla, więc daj mu spróbować.

Kolejne nowe wydania Kalamba Games
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier