Beers on Reels
Release 27-08-2022
Beers on Reels Screenshot
27-08-2022

Beers on Reels

O Beers on Reels

Serwowane na zimno i w sam raz na Oktoberfest, gniazdo wideo Beers on Reels Kalamba Games przychodzi z następnym najlepszym kumplem do picia przebranym za piękną kelnerkę. Jest to 5-bębnowa, 4-bębnowa, 40-wierszowa gra z liniami płatniczymi, w której gracze korzystają z Wild Columns, Free Spins i Missions. Dowiedz się więcej w recenzji Beers on Reels dotyczącej slotów.

Beers on Reels Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Mówiąc o opcjach zakładów, samouczek Beers on Reels był tak samo hojny jak oryginał gry. Gracze mogą korzystać z domyślnego zakładu 1,60 monet, ale także stosować każdą strategię zakładów, która zawiera zakłady od 0,40 do 100 monet na rękę. W grze Beers on Reels Free Play, wszystkie te wartości są wyświetlane jako monety demo.

Innymi słowy, aktywacja tabeli płac odbywa się w tradycyjny sposób, podobnie jak podawanie kufla piwa i nie ma to jak fantazyjne pierścienie w grze slotowej Hypernova Radial Reels. Mianowicie, aby otrzymać wypłatę, potrzebne są 3 lub więcej tego samego rodzaju symbole.

Aby zastąpić jakikolwiek inny symbol, gra wykorzystuje symbole Dzikich Kolekcji. Pamiętaj, że nie można ich użyć do zastąpienia jakiejkolwiek innej ikony, która nie jest związana z wypłatą. Na przykład kufle piwne, akordeon, kiełbaski i precle są zawsze zastępowalne, ale nie są rozproszone.

Ikony Dzikiej Kolekcji pojawiają się tylko na bębnach 1, 3 i 5. Każdy kołowrotek jest wyposażony w licznik i trzeba zgromadzić 3 takie ikony, aby uruchomić Bonus Beers on Reels. Podczas korzystania z funkcji Kolumna jokerów, wszystkie pozycje na kołowrotku obracają się w jokery, aby pomóc Ci stworzyć więcej zwycięzców.

Gracze dodatkowo zwiększą swój bankroll i osiągną Beers on Reels Dużą wygraną po pomyślnym zakończeniu misji. W tej funkcji, jeden lub więcej symboli jest zbieranych podczas kilku dodatkowych spinów.

W ten sposób możesz zbierać Wildy, Symbole Bonusowe i Dodatkowe Spiny lub przejść do Zakończenia Misji Symboli Obiektów. Dostępne są 4 poziomy Mission Level - Brązowy, Srebrny, Złoty i Platynowy, oferujące odpowiednio 50x, 100x, 400x lub do 1000x zakładu liniowego.

Fakty o grze

data wydania 27-08-2022
Linie wypłat 40
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 10,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Początkowa partia 10 Beers on Reels Free Spins jest przyznawana, gdy na rolkach 2 i 4 pojawią się 3 Scatterters. Za każdy symbol Extra Spin, otrzymasz 1 dodatkowy spin. Podczas tej funkcji, Dzika Kolekcja pojawia się na kołowrotkach 1, 3 i 5, a gdy ich licznik osiągnie 3, nad tym kołowrotkiem nakładana jest Pełna Dzika Kolumna i pozostaje na pozycji przez pozostałą część wolnych obrotów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Kalamba Games za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Beers on Reels, aby dowiedzieć się, jak wygrać.

Jaki jest współczynnik RTP z Beers on Reels?

Reprezentacja Beers on Reels była bardzo niestabilna, ponieważ oficjalna informacja RTP dla gry Beers on Reels zawierała się w przedziale od 96,18% do 97,29%. Częstotliwość trafień wynosi 29,39%.

Końcowe pomysły na temat Beers on Reels

Dodając nieco więcej wyzwań niż inne bezmyślne tytuły w popularnej niszy, slot Beers on Reels łączy w sobie radość z powolnego warzenia piwa i zwielokrotnienia zwycięzców. Gra skierowana jest do fanów znanego na całym świecie festiwalu w Niemczech, a także do szerszej publiczności.

Kolejne nowe wydania Kalamba Games
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier