Mad Monsters
Release 8 dni temu
Mad Monsters Screenshot
8 dni temu

Mad Monsters

O Mad Monsters

Video slot Mad Monsters to zupełnie nowy, kaskadowy slot na bębny od deweloperów Leander Games. Slot posiada mnóstwo szalonych kryteriów, duże wygrane i zabawne funkcje. Kaskadowe bębny mogą szybko doprowadzić do wielkich wygranych, a potencjalny maksymalny jackpot wynosi 2500 €. Wszystkie szczegóły znajdziesz w naszej recenzji dotyczącej slotów Mad Monsters.

Mad Monsters Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Załaduj Mad Monsters po raz pierwszy, a przywita cię siatka 6×7 wypełniona potworami i różnymi symbolami. Wygrane są wypłacane za pięć lub więcej pasujących symboli w klastrze. Oznacza to, że istnieje wiele sposobów na wygraną, w sumie 16.807.
Zanim zaczniesz grać, musisz wybrać, ile chcesz postawić na jeden obrót. Opcje wahają się od zaledwie 0,25 € do maksymalnej wysokości zakładu 250 €. Po wybraniu swojego zakładu, naciśnij przycisk spin, aby rozpocząć grę. Za każdym razem, gdy spin bębny, wszystko się odświeży, a nowe kombinacje mogą tworzyć. Za każdym razem, gdy wygrasz w grze Mad Monsters, zwycięskie symbole eksplodują, a nowe spadają, aby zająć ich miejsce. Dzięki tym kaskadowym kołowrotkom, możesz połączyć wygrane w łańcuchy i uzyskać dużą wygraną.
Do symboli, na które należy uważać, należą owoce na dole stołu wypłat i potwory na górze. Wśród owoców znajdują się pomarańcze, śliwki i arbuzy. W grze jest sześć różnych potworów, a każdy z nich wypłaca w innym tempie.
Symbole potworów są również kluczem do darmowych obrotów Mad Monsters. Być może zauważyłeś sześć różnych metrów po lewej stronie bębnów. Te zapełniają się za każdym razem, gdy wylądujesz wygrywając zawierając potwory. Każdy potwór ma inny metr, a jeśli go zapełnisz, odblokujesz bonus do darmowych obrotów. Im więcej potworów złapiesz, tym szybciej zapełnisz te metry i zbierzesz bonusowe obroty.
Inną funkcją bonusu w slocie online Mad Monsters jest symbol wild. Jokery mogą pojawić się na bębnach i zastąpią inne płatne symbole. Są one ogromnym zwiększeniem Twoich szans na wygraną i pomogą Ci również odblokować rundę bonusową.

Fakty o grze

data wydania 17-09-2020
Linie wypłat 16807
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 2,500
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Mad Monsters zawiera kaskadowe bębny, wildy i bonus do darmowych obrotów. Zamiast używać scatter’ów, darmowe obroty są odblokowywane poprzez lądowanie wygrywających z wysokimi płatnymi symbolami i wypełnianie metrów po lewej stronie bębnów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Leander Games upewnił się, że gra może być prowadzona na wszystkich urządzeniach, w tym telefonach komórkowych i tabletach.

Jaki jest współczynnik RTP z Mad Monsters?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 95,73%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Mad Monsters

Mad Monsters może nie jest to najbardziej oryginalna gra na świecie, ale nadal jest bardzo zabawna. Przypomina ona Monster Pop BetSoft i ma pewne podobieństwa do innych slotów. Funkcja kaskadowych kołowrotków jest zawsze zabawna i w połączeniu z ciekawym sposobem odblokowania darmowych obrotów wokół niej sprawia, że gra jest naprawdę ekscytująca. Wypróbuj darmowe demo już dziś, aby samemu doświadczyć tych funkcji.

Kolejne nowe wydania Leander Games
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry