The Legend of Hercules
Release 17-09-2020
The Legend of Hercules Screenshot
17-09-2020

The Legend of Hercules

O The Legend of Hercules

The Legend of Hercules slot online zabiera cię w czasie, gdy potężny demigologa starał się zdobyć swoje miejsce w Panteonie. Stakelogic przynosi 5-bębnową, 3-rzędową, 30-liniową grę, w której gracze będą korzystać z funkcji Stacked Wilds, Free Spins i Gamble Feature. The Legend of Hercules Recenzja slotów przynosi wskazówki i pokazuje, jak wygrać, więc czytaj dalej.

The Legend of Hercules Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

The Legend of Hercules Dostępna jest również opcja darmowej gry, dająca nowicjuszom szansę na wykorzystanie kredytów demo i określenie strategii zakładów przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze. W każdym przypadku, gracze mogą obstawiać od 0,10 do 100 monet na obrót.

Aby aktywować tabelę płac, klasyki takie jak ta zawsze wymagają 3 lub więcej tego samego rodzaju symboli umieszczonych z sąsiednich bębnów od lewej strony. Głównym bohaterem gry jest najbardziej satysfakcjonująca ikona, po której następują przedmioty tematyczne i stylizowane symbole królewskie.

W dowolnym momencie gry, gracze mogą łączyć Wildy z innymi ikonami, aby stworzyć zwycięską kombinację. Inna tradycyjna opcja jest używana w przypadku jokerów: może ona zastąpić wszystkie płatne ikony, takie jak miecze i hełmy, ale nie może być używana w przypadku żadnego Scatter. Z drugiej strony, Wildy z łatwością przekształcają się w Stacked Wilds, aby obsługiwać tryb dostawcy znaków towarowych wyjaśniony poniżej.

Tryb bonusowy opiera się na innowacyjnej mechanice Super Stake. Kiedy zostanie uruchomiony, będzie on przyznawał losową liczbę ulepszeń dla następnego, więc w rzeczywistości otrzymasz tylko ikony o wyższej ocenie wypłaty. Na przykład, zamiast 10s w poprzednim obrocie, gracze otrzymają Walety, i tak dalej.

Przy każdym obrocie, który zakłada kolejnych zwycięzców, Mnożnik wygranych zostanie również podwyższony do maksymalnie 10 razy większej stawki. W ten sposób, z rosnącymi mnożnikami widocznymi również w grze slotowej Stars Megaways, ustawionej w innym środowisku, możesz zdobyć The Legend of Hercules Dużą wygraną w wysokości 10000x zakładu.

Fakty o grze

data wydania 17-09-2020
Linie wypłat 30
Zmienność
niski
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 10,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Wolne obroty zaczynają się, gdy zgromadzisz wystarczająco dużo rozproszeń. W zależności od ich liczby, gracze otrzymają od 8 do 39 darmowych gier, podczas których Super Stawka jest bardziej skłonna do przyznawania nagród pieniężnych. Pamiętaj, że maksymalna liczba ułożonych na stosie symboli waha się od 7 do 8. Ponadto, funkcja Gamble Feature pozwala na podwojenie wyniku kilka razy z rzędu.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Stakelogic za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone ani pliku Android .apk dla gry The Legend of Hercules.

Jaki jest współczynnik RTP z The Legend of Hercules?

The Legend of Hercules recenzja trzyma się oficjalnych informacji RTP na poziomie 95,05% i sugeruje tytuł o niskiej lub średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat The Legend of Hercules

The Legend of Hercules samouczek opiera się na rosnących multiplikatorach i wystarczająco dużo darmowych gier, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającą publiczność. Gra opublikowana we wrześniu 2020 roku oferuje również przyjemny wykład na temat mitologii starożytnej Grecji, opowiadający o jednej z najbardziej ukochanych postaci z epoki bohaterów. Z pokaźnym statycznym jackpotem, gra ma to, co jest potrzebne, aby utrzymać zainteresowanie przez jakiś czas.

Kolejne nowe wydania Stakelogic
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry