Mega Fortune
Release 23-01-2009
Mega Fortune Screenshot
23-01-2009

Mega Fortune

O Mega Fortune

Największym i najpopularniejszym jackpotem progresywnym NetEnta jest bez wątpienia video slot Mega Fortune. Ta gra łączy w sobie świetny design z zabawną rozgrywką i masywnymi jackpotami, aby dać graczom posmak prawdziwego bogactwa. Ne, Jeśli podoba Ci się pomysł wygrania jednego z największych jackpotów na świecie, gra Mega Fortune jest zdecydowanie taka, którą powinieneś wypróbować. Dowiedz się wszystkich szczegółów czytając pełną recenzję Mega Fortune na temat slotów.

Mega Fortune Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Załaduj Mega Fortune slot online, a zobaczysz siatkę 5×3 ustawioną na tle mariny jachtowej. Gra jest dość prosta, z pięcioma bębnami i dwudziestoma pięcioma liniami płatniczymi. Wybierz swój zakład, zanim zaczniesz grać. Dostępne są opcje od 0,25 € do 50 € za obrót.

Symbole w Mega Fortune są różnymi symbolami bogactwa. Należą do nich pierścienie z wytłoczonymi kartkami królewskimi od A-J. Są też wyższe symbole płatnicze, które obejmują cygaro i szklankę whiskey, rolkę pieniędzy, fantazyjny zegarek i limuzynę. Limuzyna jest symbolem najwyższego standardu płatności, wylądując pięć z nich na jednej linii zarobisz 40x swoją stawkę.

Oprócz tych symboli, gra zawiera kilka różnych symboli bonusowych, na które należy zwrócić uwagę. Symbole bonusowe Mega Fortune obejmują jokery, które zastępują inne symbole po drugiej stronie linii, pomagając w osiągnięciu dużej wygranej. W grze znajdują się również symbole rozproszone oraz koło bonusowe.

Scatterters odblokowują Mega Fortune wolne obroty. Ta runda bonusowa da ci przypadkową liczbę darmowych obrotów do wylądowania trzech lub więcej scatter’ów w dowolnym miejscu na bębnach. Podczas rundy darmowych obrotów, każda wygrana, którą wylądujesz będzie miała zastosowany 5x mnożnik.

Oczywiście główną atrakcją gry jest szansa na wygranie jednego z trzech jackpotów progresywnych. Największy jackpot w grze zaczyna się od potężnego €150.000, ale wygrana może trafić do milionów. Wśród poprzednich zwycięzców znalazł się szczęśliwy gracz, który wylądował z ogromną nagrodą w wysokości 3,7 miliona euro.

Dostaniesz szansę na jackpota, lądując na trzech lub więcej symboli kół premiowych. W ten sposób odblokujesz mini-grę, w której będziesz kręcił kołem. Różne poziomy koła odblokowują większe nagrody, gdzie poziomy zewnętrzne dają gotówkę, a poziomy wewnętrzne wypłacają jackpoty. Musisz mieć trochę szczęścia po swojej stronie, aby wylądować na strzałkach i dostać się aż do środka koła.

Fakty o grze

data wydania 23-01-2009
Linie wypłat 25
Zmienność
niski
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 4,000,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gra zawiera dziki i darmowe obroty z 5-krotnym mnożnikiem. W ofercie znajdują się również trzy różne jackpoty progresywne, z których największy zaczyna się od 150.000 €.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

NetEnt opracował Mega Fortunes, które mają być używane na wszystkich urządzeniach. Gra wygląda świetnie i działa płynnie na telefonach, tabletach i komputerach PC.

Jaki jest współczynnik RTP z Mega Fortune?

Stawka RTP w grze wynosi 96,6%. Zmienność jest niska, więc zwycięstwa w grze podstawowej przychodzą często.

Końcowe pomysły na temat Mega Fortune

Jest to świetna gra i nie bez powodu jedna z najpopularniejszych gier z progresywnymi jackpotami. W ofercie znajduje się kilka naprawdę ogromnych jackpotów i chociaż szansa na ich wygraną jest niewielka, to gra podstawowa wypłaca się wystarczająco często, aby ją nadrobić. Możesz wypróbować bez ryzyka demo i sprawdzić, czy Mega Fortune jest dla Ciebie.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry