Carol of the Elves
Release 6 dni temu
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
6 dni temu

Carol of the Elves

O Carol of the Elves

Uwolnienie magii Winter Holidays", Carol of the Elves slot online przez Yggdrasil jest pełen zabawy Christmas-temat iSense 2.0+ gra zasilana gniazdo. Pomocne elfy będą mnożyć zwycięzców i zwierzęta leśne mogą zabrać Cię do Big Win. Więcej szczegółów znajdziesz w recenzji Carol of the Elves dotyczącej automatów do gier.

Carol of the Elves Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Głównym celem, oprócz siedzenia przy stole płatniczym, jest stworzenie łańcuchów zwycięzców, które otworzą sieć, aby ujawnić jej pełny potencjał. Początkowo, baza do gry jest zaprojektowana jako ustawienie 1-3-5-3-1 z 45 liniami wygrywającymi, ale można ją przekształcić w w pełni funkcjonalne pole z maksymalną liczbą 3,125 sposobów na wypłatę.

Za każdym razem, gdy dopasujesz 3 lub więcej symboli tego samego rodzaju, Magiczna Gwiazda spada z góry dla każdej z wygrywających ikon. Spowoduje to zniszczenie kamienia blokera, aby otworzyć nowe pole do gry na siatce.

Gracze otrzymają również re-spin, a procedura jest powtarzana tak długo, jak długo będziesz wygrywał, co sprawia, że liczba darmowych spinów Carol of the Elves jest praktycznie bez żadnych rozsądnych ograniczeń. Nieograniczone darmowe gry są również możliwe w grze slotowej Rise of Dead - odpowiedniej dla wszystkich fanów nieumarłych scenerii.

Kiedy zwycięzcy w końcu się zatrzymują, blokujące płytki wracają na swoją początkową pozycję do następnego płatnego obrotu. Gracze, którym uda się usunąć wszystkie blokery, zostaną nagrodzeni Mnożnikiem zaczynającym się od 2x i otrzymają kilka dodatkowych żyć - coś, co można zobaczyć w samouczku Carol of the Elves, a nie w wielu innych miejscach w Internecie.

Darmowa gra Carol of the Elves jest również możliwa z tym samym zestawem reguł wyświetlanych w modelu na prawdziwe pieniądze. Otrzymasz wystarczająco dużo kredytów demo, aby nauczyć się jak wygrywać w stylu gry zręcznościowej, obstawiając od 0,10 do 150 monet na obrót.

Fakty o grze

data wydania 26-11-2022
Linie wypłat 3215
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 870,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Spróbuj wygrać na pełnej siatce i zbierz 5 Błękitnych Gwiazdek Magicznych. To zwiększy wartość mnożnika o +1, podczas gdy partia 5 Czerwonych Gwiazdek Magicznych nagrodzi +1 życie. Dodatkowe życia przychodzą z wytchnieniem za każdym razem, gdy pojawia się nie wygrywający spin, aby utrzymać rzeczy aktywne i pomóc dostać się do Carol of the Elves Big Win. Funkcja kończy się, gdy nie ma już Carol of the Elves życia bonusowego, co również powoduje zresetowanie siatki i ponowne przykrycie jej blokami.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Yggdrasil za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Carol of the Elves, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Carol of the Elves?

Recencja Carol of the Elves pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP na poziomie 96,20%, gdzie oficjalna informacja wskazuje na średnią zmienność tytułu przy wskaźniku trafienia 22,80%.

Końcowe pomysły na temat Carol of the Elves

Granie w slocie Carol of the Elves wywołało mieszane reakcje: słynna grafika dostawcy jest wymiarem samym w sobie, ale rozgrywka przypomina raczej grę zręcznościową, która dodaje odrobinę strategii do Twoich ruchów. Gracze mogą zarobić maksymalnie 870.000 monet, co nie jest tak naprawdę progresywnym jackpotem, ale z pewnością jest to kwota, która może zmienić twoje życie, kupując to mieszkanie na Manhattanie, które wynajmowałeś w zeszłe Boże Narodzenie.

Kolejne nowe wydania Yggdrasil
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier