Spartacus Megaways
Release 8 dni temu
Spartacus Megaways Screenshot
8 dni temu

Spartacus Megaways

O Spartacus Megaways

Cofnij się w czasie do chwały starożytnego Rzymu w slocie online Spartacus Megaways. Ta gra jest oparta na formacie Megaways, więc spodziewaj się wielu wielkich wygranych, ekscytującej rozgrywki i specjalnych funkcji! Od deweloperów SG Digital, ten slot obiecuje wiele akcji. Możesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów w naszej recenzji Spartacus Megaways slotu.

Spartacus Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Spartacus Megaways jest zaktualizowaną wersją klasycznego automatu do gry Spartacus: Gladiator of Rome. W tej grze, format Megaways oznacza, że możesz spodziewać się sześciu głównych bębnów plus czteropozycyjnego poziomego bębna. Liczba rzędów zmienia się z dwóch na dziesięć w miarę rozszerzania się i kurczenia symboli.
Przed rozpoczęciem gry, wybierz swoją stawkę. Dostępne są opcje od 0,20 € do 20 € za obrót. Po ustawieniu tej opcji, naciśnij przycisk spin lub wybierz funkcję autoodtwarzania, aby ustawić kołowrotki w ruchu. Aby wygrać, wystarczy dopasować symbole do 1 miliona różnych zakładów.
Każda wygrana, którą wylądujesz w slocie wideo Spartacus Megaways, spowoduje kaskadę. Zwycięskie symbole są usuwane, a nowe spadają, aby je zastąpić. Każda kolejna reakcja łańcuchowa zwiększy również mnożnik wygranej o jeden.
W grze znajduje się dwanaście symboli, które składają się z królewskich kart A-9 oraz rzeczy, które możesz znaleźć w Koloseum Rzymskim. Są tam topory, miecze, hełmy, tygrysy i gladiatorzy. Na końcu jest też logo gry, które wypłaca najwyższą stawkę, aż do 25x twoja stawka za sześć sztuk.
Symbole bonusowe Spartacus Megaways obejmują wild i scatter. Jokery zastępują każdy inny symbol, pomagając w tworzeniu wygranych. Jokery mają kształt Koloseum. Wylądowanie czterech lub więcej z tych symboli na jednym obrocie odblokuje darmowe obroty Spartacus Megaways.
Zanim rozpoczną się darmowe obroty, będziesz musiał najpierw obrócić koło premiowe. To zadecyduje o tym, ile obrotów otrzymasz, a także ile bębnów zostanie zasłoniętych czerwonymi kurtynami. Możesz otrzymać od sześciu do szesnastu darmowych spinów. Podczas rundy bonusowej, każdy dziki ląd będzie się rozszerzał, aby pokryć cały kołowrotek. Darmowe obroty można uruchomić ponownie, lądując w trzech kolejnych rozproszonych miejscach.

Fakty o grze

data wydania 15-09-2020
Linie wypłat 1000000
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Jest to slot Megaways, więc oczekuj dużej liczby zakładów oraz zmieniających się liczb symboli. Istnieją również jokery i darmowe spiny, które zwiększają Twój potencjał wygranej. Maksymalny jackpot tego slotu wynosi 12 500x Twoja stawka.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, SG Digital zoptymalizowało slot dla graczy mobilnych.

Jaki jest współczynnik RTP z Spartacus Megaways?

Ta gra ma wskaźnik RTP na poziomie 96,32%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Spartacus Megaways

Jak wiele gier Megaways, Spartakus oferuje emocjonujące doświadczenie. Spodziewaj się wielu dużych wygranych, zwłaszcza jeśli uda Ci się odblokować funkcje bonusowe. Duża zmienność oznacza, że jest sporo martwych spinów, ale kiedy zwycięstwa trafiają na ląd, mogą być ogromne. Jeśli uda Ci się wejść w darmowe obroty i uda Ci się połączyć kilka kaskad w łańcuchy, będziesz patrzył na potencjalne duże wygrane, szczególnie jeśli funkcja mnożnika jest aktywna. Wypróbuj grę dla siebie, grając w darmowe demo, które jest dostępne teraz.

Kolejne nowe wydania SGS Universal
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry