Christmas Carol Megaways
Release 26-11-2022
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
26-11-2022

Christmas Carol Megaways

O Christmas Carol Megaways

Zabawne wyobrażenie klasy Charles Dickens opowieści, slot online Christmas Carol Megaways od programistów Pragmatic Play obiecuje wiele świąt i nagród dla szczęśliwych graczy. Łącząc bardzo popularny format Megaways z mnóstwem bożonarodzeniowej zabawy, możesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów i dowiedzieć się, czego się spodziewać w naszej recenzji Christmas Carol Megaways slotu.

Christmas Carol Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo wideo Christmas Carol Megaways jest ustawione na sześciobębnowym układzie z dwoma do siedmiu rzędów. Istnieje również dodatkowa pozioma rolka biegnąca w poprzek głównej siatki, standardowa cecha wielu slotów Megaways. Istnieje maksymalnie 200.704 sposobów na wygraną, przy czym wygrana pochodzi z symboli pasujących do sąsiednich bębnów.
Postaw na jedną z opcji od 0,20 € do 100 € za obrót, a następnie naciśnij play lub wybierz opcję autoplay, aby rozpocząć grę. Kiedy bębny zaczną się obracać, będziesz zwracał uwagę na dziesięć zwykłych symboli i dwa bonusowe symbole Christmas Carol Megaways.
Na dole tabeli wygranych znajdują się symbole kart do gry A-10, podczas gdy wysokie wygrane składają się z postaci z klasycznej powieści. Są tam duchy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, plus Bob Cratchit i Tiny Tim. Tiny Tim jest najwyższą z nich, zapewniając wypłatę w wysokości do 50x Twojej stawki za sześć sztuk.
Znajdziesz tu również głównego bohatera tej historii, Scrooge’a, który będzie zachowywał się jak szaleniec. Scrooge może pojawić się na bębnach i zastąpi dowolny inny symbol, aby pomóc w tworzeniu zwycięskich kombinacji, o wiele bardziej charytatywnych niż jego postać na początku książki.
Innym bonusowym symbolem jest tutaj scatter, który odblokuje rundę darmowych obrotów Christmas Carol Megaways. Lądowanie w czterech miejscach na bębnach pozwoli graczom na wybór czterech różnych opcji rundy bonusowej. Każda z opcji ma zwiększający się mnożnik wygranych, ale gracze mogą wybrać pomiędzy mniejszą liczbą obrotów a większym początkowym mnożnikiem lub większą liczbą obrotów z mniejszym mnożnikiem.
Można wybrać piętnaście spinów z 1x mnożnikiem początkowym, dziesięć spinów z 5x mnożnikiem początkowym lub pięć spinów z 10x mnożnikiem początkowym. Istnieje również opcja tajemniczości, która może dać losową liczbę obrotów i losowy mnożnik. Ta gra oferuje maksymalną wygraną w wysokości 20.000x twoja stawka, co daje dużą szansę na dużą wygraną.

Fakty o grze

data wydania 26-11-2022
Linie wypłat 200704
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 2,000,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Cechy szczególne gry to kaskadowe wygrane, jokery, scatter i darmowe obroty, Podczas darmowych obrotów obowiązuje bonus multiplikatora wygranych.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, programiści Pragmatic Play zapewnili, że gracze mogą cieszyć się Christmas Carol Megaways na telefonach komórkowych, tabletach i PC.

Jaki jest współczynnik RTP z Christmas Carol Megaways?

Ta gra ma wskaźnik RTP na poziomie 96,48%. Zmienność jest wysoka.

Końcowe pomysły na temat Christmas Carol Megaways

Wprowadź się w świąteczny nastrój z tą ekscytującą grą w karty. Opowieść o Ebenezerze Scrooge’u jest klasyczną grą, która na przestrzeni lat wiele się zmieniła. Teraz możesz cieszyć się tą historią z perspektywy slotu online. Z mnóstwem wspaniałych funkcji, wysokim potencjałem wygrywania i zawsze przyjemnym formatem Megaways, to jest ten, którego nie będziesz chciał przegapić. Zagraj już dziś w darmowe demo.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry