Sea of Spins
Release 02-07-2023
Sea of Spins Screenshot
02-07-2023

Sea of Spins

O Sea of Spins

Piracki slot od dewelopera Evoplay pozwoli Ci żeglować po pełnym morzu w poszukiwaniu splądrowanego złota i nieopisanego bogactwa. Dołącz do załogi pirackiego statku, gdy będziesz kręcił kołowrotkami i próbował wylądować w wielkim zwycięstwie. Gra zawiera wiele ciekawych funkcji i przyzwoity potencjał wygranej. Wszystkie szczegóły możesz przeczytać w naszym przeglądzie slotów Sea of Spins.

Sea of Spins Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Załadowanie Sea of Spin do gry powita Cię siatka 5×4 unosząca się w oceanie. Składa się ona z pięciu kołowrotków i czterech rzędów. Aby wygrać, musisz dopasować co najmniej trzy symbole w każdej z czterdziestu różnych linii wypłat.

Wszystkie symbole gry są nautyczne i pirackie, jak można się spodziewać. Jest kapelusz kapitański, ster, beczka, butelka rumu, małż z ostrygą, kompas, skrzynia ze skarbem i mapa skarbów. Mapa skarbów jest najlepiej płacący standardowy symbol i daje maksymalną wypłatę w wysokości 20x stawka za pięć sztuk w jednym rodzaju.

Sea of Spins symbole bonusowe składają się z rozproszonych i dzikich. Jokery zastąpią inne płatne symbole na linii, pomagając Ci w tworzeniu wygranych. Scatterters może odblokować darmowe obroty Sea of Spins. Wylądowanie trzech symboli scatter w dowolnym miejscu na bębnach odblokuje rundę bonusową.

Podczas tej rundy bonusowej, będziesz walczył z jednym z trzech różnych kapitanów wroga. W zależności od przeciwnika, przed którym stoisz, do każdego obrotu zostaną dodane różne efekty bonusowe. Będziesz miał określoną liczbę żyć i za każdym razem, gdy spin nie będzie zawierał rozproszenia, wróg zaatakuje cię, powodując utratę życia. Jeśli pojawi się scatter, będziesz mógł zaatakować wrogi statek.

Różne efekty obejmują zastąpienie symboli losowych jokerami, zastąpienie symboli beczkowych jokerami i obrócenie wszystkich jokerów lepiących się do końca rundy. Gracze mogą zgarnąć kilka dużych wygranych w tych rundach bonusowych, szczególnie jeśli są w stanie wylądować więcej rozproszeń, aby przedłużyć czas trwania rundy. Maksymalny jackpot wynosi 2451x twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 02-07-2023
Linie wypłat 40
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 2,451
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Sea of Spins gniazdo wideo zawiera dziki i rozproszenie. Lądowanie w trzech miejscach odblokowuje jedną z trzech różnych rund swobodnego obrotu. Dodają one efekty specjalne, takie jak losowe zastąpienie symboli jokerami, zastąpienie słabo płatnych symboli jokerami i przekształcenie jokerów w lepkie jokery.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra działa płynnie na wszystkich urządzeniach. Evoplay zoptymalizował grę do gry mobilnej.

Jaki jest współczynnik RTP z Sea of Spins?

Sea of Spins ma RTP na poziomie 96%. Zmienność jest oceniana jako średnia.

Końcowe pomysły na temat Sea of Spins

Sea of Spins nie boi się odchodzić od zwykłej formuły, a gra miesza rzeczy z nieco nietypowym układem kołowrotka. Byliśmy również mile zaskoczeni rundą bonusową. Dostępne są trzy różne bonusy Free Spins i bez wątpienia będziecie mieli dużo zabawy próbując je wszystkie odblokować. Wypróbuj dzisiejsze darmowe demo, aby zagrać dla siebie Sea of Spins.

Kolejne nowe wydania Evoplay
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier