Jackpot Express
Release 08-2023
Jackpot Express Screenshot
08-2023

Jackpot Express

O Jackpot Express

Podczas żeglowania łodzią rzeczną w kasynie Mississippi, zobacz wideo slot Jackpot Express Yggdrasil i skorzystaj z 3 unikalnych funkcji bonusowych Free Spins. Jackpoty Mini, Major i Side Jackpoty również są tutaj, podobnie jak Koło Fortuny. Dowiedz się jak je wygrać po przeczytaniu recenzji o slocie Jackpot Express.

Jackpot Express Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

W swojej istocie jest to klasyczna 5-bębnowa, 3-bębnowa gra 20-liniowa, w której głównym zadaniem jest ustawienie zwycięskiej kombinacji 3 lub więcej takich samych symboli. Mimo to, każdy z nich ma inną ocenę w tabeli wypłat. W grze Jackpot Express Free Play, wszystkie stawki i zakłady są wyświetlane w monetach demo.

Zbierz 3 Rozproszenia i spróbuj szczęścia w Kole Fortuny, które ujawni 1 z 3 trybów Free Spins Jackpot Express. Wszystkie opcje oznaczają 10 rund na koszt kasyna, podczas gdy ta liczba nie może być zwiększona. Re-triggerable darmowe obroty czekają w równie zabawnym Action Bank Plus video slot.

Teraz, dzięki systemowi Card Free Spins, zarówno Ty, jak i krupier otrzymacie 2 karty na koniec każdego obrotu. Postaraj się pokonać krupiera, tak jak w przypadku blackjacka, i otrzymać Sticky Wild, który zostanie umieszczony na losowej pozycji. W zależności od wyniku, możliwe jest uzyskanie do 10 Sticky Wilds.

Po każdym rozdaniu w grze Dice Free Spins, para kostek zostanie rzucona na stół. Gracze mogą otrzymać Multiplikatory wygranych od 2 do 10 razy zastosowane do wszystkich zwycięzców w tym etapie.

Wreszcie, z Ruletka Free Spins, mała ruletka będzie kręcić się na każdej ręce i ujawnić przypadkową nagrodę. Ta funkcja może przynieść Sticky Wilds, 2+ dodatkowe obroty, Mnożnik 3x, lub doprowadzić Cię do Jackpot Express Dużej wygranej 10x stawka.

Fakty o grze

data wydania 08-2023
Linie wypłat 20
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 15,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Koło Fortuny może również zabrać cię do funkcji Jackpot Express Bonus. Ta mini-gra wykorzystuje 3-warstwowe koło z nagrodami pieniężnymi o rosnących wartościach. Wskazówki, aby szybciej osiągnąć wyższy poziom: uruchom tę funkcję za pomocą 4 lub 5 Scatterterów. Na pierwszym poziomie, natychmiastowe nagrody pieniężne zwiększają stawkę do 10x, a na drugim poziomie zwiększają pulę z 10x do 50x. Najwyższy poziom daje 25x do 100x, oferując także możliwość przejścia z Mini Jackpota do Major i Side Jackpota.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Yggdrasil za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Jackpot Express, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Jackpot Express?

Recension for the Jackpot Express slot stays close to the approved RTP factor of 96.20%, where the official info implies a medium to high volatility title with the hit rate of 32.00%.

Końcowe pomysły na temat Jackpot Express

Oferując od 200 do 15.000 monet w statycznych jackpotach, jest to miła gra, aby cieszyć się widokiem i wygenerować pokaźny bankroll po przeczytaniu tutorialu Jackpot Express. Wiele wysokich rolek odwraca głowy od puli nagród, która wygląda głupio z ich perspektywy, co pozostawia więcej niż wystarczająco dużo miejsca dla przypadkowych graczy, aby wskoczyć i wziąć więcej niż kiedykolwiek miałem nadzieję.

Kolejne nowe wydania Yggdrasil
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier