Sea Raiders
Release 28-07-2020
Sea Raiders Screenshot
28-07-2020

Sea Raiders

O Sea Raiders

Znajdź ukryty skarb, łącząc 5 gier bonusowych w slocie wideo Sea Raiders firmy Swintt. Przemierzaj pełne morze i odblokuj nowe wyspy z wyraźnymi bonusami w tej 5-bębnowej, 3-rzędowej, 20-payline'owej grze o tematyce piratów. Dowiedz się wszystkich szczegółów po przeczytaniu recenzji z gry na slocie Sea Raiders.

Sea Raiders Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Pięknie zaprojektowana gra zabiera Cię na statek-pirata pływającego po wyspach pełnych ukrytych skarbów. Aby wykonać ruch i odkryć nową zatoczkę, gracze muszą wypełnić zbiorczy licznik bonusowy.

Po pierwsze: nie wypełnisz niczego przed aktywacją tabeli wypłat, a dzieje się to zawsze, gdy dopasujesz 3 lub więcej tego samego rodzaju symbole umieszczone na sąsiednich bębnach. Piękny piracki kapitan i jego pierwszy kumpel to ikony o najwyższej ocenie wygranej, po których następują tradycyjne i nudne królewskie symbole.

W obu grach cashowych oraz w grze Free Play Sea Raiders znajdziesz także worek złota i lampę po stronie lepiej płatnej, mimo że ta ostatnia liczy całą produkcję jako monety demo. Mówiąc o tym, możesz postawić od 0,01 do 10 monet i postawić od 0,20 do 200 na rękę, zgodnie z Twoją strategią zakładów.

Specjalne symbole bonusu Sea Raiders pojawiają się tylko na szpuli 5. Ujawnij je, aby wypełnić licznik bonusowy, gdzie każdy z nich ma 5 poziomów ukończenia. Gracze będą korzystać z 3 różnych rodzajów respinów ujawnionych podczas ukończenia.

Jako zdarzenie losowe, licznik bonusowy oferuje Random Wild respins, podczas którego losowa liczba Wildsów zostanie rozłożona na całym zestawie kołowrotków. Ponadto, funkcja re-spinów jokerów wypełnia całe bębny jokerami, aby pomóc Ci w uzyskaniu większej liczby zwycięzców.

Wreszcie, tryb respiningu Walking Wilds wprowadza nowy rodzaj Wildsów, które zmieniają pozycję na każdym nowym obrocie, zakładając ciąg zwycięskich kombinacji. W slocie na Kompas Blackbeard’s, będziesz cieszyć się tą samą atmosferą i korzystać z tej funkcji w nieco inny sposób, prowadząc nadal do Sea Raiders Dużej Wygranej.

Po osiągnięciu poziomu 5 w Mierniku Premiowym, odblokujesz odpowiednią wyspę. Każda wyspa ma swój własny licznik bonusowy, tylko z odpowiednią funkcją re-spin. Mimo to, występowanie tego unikalnego rodzaju Sea Raiders Free Spins jest 3x wyższe podczas pobytu na wyspie.

Fakty o grze

data wydania 28-07-2020
Linie wypłat 20
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 12,955
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

W grze bonusowej Treasure Hunt gracze muszą wybrać 1 z 5 opcji na mapie. Każdy obiekt posiada albo nagrodę pieniężną, albo pułapkę. Zrozumiałe jest, że pułapka kończy funkcję pozostawiając Cię z pustymi rękoma.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Swintt za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Sea Raiders, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Sea Raiders?

Samouczek dla gniazda Sea Raiders przykleja się do zatwierdzonego współczynnika RTP 96,39%. Oficjalna informacja wskazuje na średnią zmienność tego tytułu.

Końcowe pomysły na temat Sea Raiders

Ciekawe bonusy, inne podejście do tradycyjnego widoku wolnych obrotów i odblokowanych skarbów to szczytowe punkty recenzji Sea Raiders. Jako nowicjusz, będziesz zadowolony ze statycznego jackpota 12955x stawka i jako doświadczony gracz, strategiczny punkt widzenia powinien brzmieć na tyle interesująco, aby spróbować.

Kolejne nowe wydania Swintt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry