Jungle Gorilla
Release 08-2020
Jungle Gorilla Screenshot
08-2020

Jungle Gorilla

O Jungle Gorilla

Przejdź przez głęboką i ciemną dżunglę, aby odkryć ukrywające się w niej zwierzęta. Gra Pragmatyczna opracowała slot internetowy Jungle Gorilla, aby umożliwić graczom doświadczanie cudów dżungli z wygodnego miejsca w ich domu. Slot jest wystarczająco prosty do gry, ale ma ekscytującą funkcję i doskonały potencjał wygrywania. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej opinii o slocie Jungle Gorilla.

Jungle Gorilla Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo wideo jest ustawione w pięciu szpulach i trzech rzędach, co jest dość typowe. Istnieje również dwadzieścia stałych linii wypłat w grze i aby wygrać, trzeba dopasować trzy lub więcej symboli w jednym z nich.

W grze jest dziesięć różnych symboli płatniczych. Składają się one ze standardowych symboli kart do gry z A-J, z których każdy ma odpowiednią modyfikację w stylu dżungli. Odkryjesz także różne zwierzęta dżungli, w tym kameleony, papugi, słonie, tygrysy i goryle. Goryl jest najlepiej płatnym symbolem w grze i wypłaci do 4,5x swoją stawkę za pięć sztuk.

W dżungli czają się też dwa różne symbole bonusowe Jungle Gorilla. Pierwszy z nich to dziki, który zastąpi inne płatne symbole na linii. Jokery te są bardzo pomocne w tworzeniu wygranych, ale mają także dodatkowy bonus w innej specjalnej funkcji gry.

Drugim symbolem bonusu w slocie jest scatter. Podczas gdy w innych grach mogą one przyznawać darmowe obroty, nie ma Jungle Gorilla darmowych obrotów do odblokowania. Zamiast tego, za każdym razem, gdy wylądujesz gdziekolwiek, zostanie on wysłany w górę do multiplikatora, który znajduje się na górze tego bębna.

Każdy kołowrotek zaczyna się od 1x mnożnika, ale każdy rozproszenie zwiększy tę liczbę o jeden. Może ona wzrosnąć maksymalnie do 5x i zacznie obowiązywać dopiero po utworzeniu wygranej za pomocą jokera. Po wypłacie wygranej mnożnik zresetuje się do 1x.

Podczas gdy gra ma tylko jedną funkcję bonusową, potencjał wygranej jest nadal wysoki. Maksymalny jackpot wynosi 2800x Twoja stawka, co jest przyzwoite jak na grę tej wielkości.

Fakty o grze

data wydania 08-2020
Linie wypłat 20
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 2,800
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Jungle Gorilla zawiera dziki, a dziki mnożnik wygrywa bonus. Zbierz rozrzutniki, aby zwiększyć każdy multiplikator na szpuli, który wejdzie w życie za każdą wygraną z jokerami.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Gra Pragmatic Play opracowana Jungle Gorilla z myślą o graczach mobilnych i można korzystać z gry na swoim urządzeniu z systemem Android lub iOS.

Jaki jest współczynnik RTP z Jungle Gorilla?

Gra ma RTP na poziomie 96,57%. Zmienność jest oceniana jako średnia.

Końcowe pomysły na temat Jungle Gorilla

Mimo, że slot może nie pękać w szwach dzięki specjalnym funkcjom, łatwo jest grać mechaniką, a zabawny design nadal sprawia, że jest to bardzo przyjemne doświadczenie. Podróżowanie przez dżunglę jest zwykle spocone i niebezpieczne, ale Jungle Gorilla daje całą akcję bez żadnych minusów. Do wygrania są przyzwoite nagrody i chociaż nie ma darmowych spinów, to dziki multiplikator bonusu jest aż do dużej zabawy. Jeśli chciałbyś sam sprawdzić, możesz zagrać w darmowe demo, które jest dostępne teraz.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry