Temple Tumble Megaways
Release 06-02-2019
Temple Tumble Megaways Screenshot
06-02-2019

Temple Tumble Megaways

O Temple Tumble Megaways

Ten slot Megaways od deweloperów Push Gaming przenosi graczy do dżungli Kambodży. Będziesz grał z 46.656 liniami płatniczymi, próbując osiągnąć maksymalny jackpot ponad 7.000x swoją stawkę. W ofercie jest wiele specjalnych funkcji, a wszystkie szczegóły znajdziesz w naszej pełnej recenzji slotów Temple Tumbles Megaways.

Temple Tumble Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Temple Tumble Megaways Przegląd gniazd online to gniazdo Megaway z sześcioma bębnami i sześcioma rzędami. Jeśli nie znasz formatu Megaways, jest to typ slotu, który posiada ogromną liczbę linii płatniczych plus kaskadowe bębny. Każda wygrana, którą wylądujesz w grze Temple Tumble Megaways spowoduje, że zwycięskie symbole znikną, a nowe spadną na swoje miejsce.

Zanim zaczniesz grać, wybierz swój zakład na obrót. Slot wideo Temple Tumble Megaways umożliwia wybór opcji zakładów od 0,20 € do 100 € za każdy obrót. Gra toczy się na tle rozpadającej się kruchej kambodżańskiej świątyni głęboko w dżungli. Tutaj odkryjesz takie symbole jak kamienie szlachetne, złoty Budda i Mara. Są tu też standardowe królewskie A-J.

Temple Tumble zawiera również dzikie i kamienne bloki. Dzikusy występują w postaci odkrywców i pojawiają się na wszystkich kołowrotkach z wyjątkiem pierwszego. Zastępują one inne symbole, pomagając w tworzeniu zwycięstw. Bloki kamienne nie wypłacają się i irytująco blokują zwycięskie kombinacje. Jeśli jednak wylądujesz wygraną obok klocków, zniszczysz je, pozwalając nowym symbolom spadać. Jeśli zniszczysz wszystkie kamienne bloki, możesz potencjalnie odkryć główną funkcję bonusową Temple Tumble Megaways.

Jeśli połączysz łańcuchami wystarczająco dużo wygranych, aby zniszczyć wszystkie kamienne bloki na siatce, odblokujesz darmowe obroty Temple Tumble Megaways. Zaczniesz od sześciu darmowych spinów i będziesz mógł wybrać jeden z trzech różnych trybów bonusowych. Pierwsza opcja pozwala na zebranie dodatkowych darmowych obrotów poprzez zniszczenie kamiennych klocków. Druga opcja pozwala niszczyć kamienne bloki, aby odkryć albo mnożniki, albo darmowe obroty. Wreszcie, trzecia opcja daje tylko multiplikatory do niszczenia kamieni.

Ta darmowa runda wirowania to świetny sposób na zdobycie dużej wygranej, jeśli masz szczęście. Połączyć razem wystarczająco dużo wygranych, a Twój bonus mnożnikowy może prowadzić do imponujących wygranych. Jeśli chcesz samemu przetestować grę, możesz zagrać w darmowe demo, które jest dostępne już teraz.

Fakty o grze

data wydania 06-02-2019
Linie wypłat 46656
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gra posiada kaskadowe bębny, dużą liczbę linii wypłat i dublerów. Dostępne są również darmowe obroty, które wygrywa się poprzez zniszczenie wszystkich bloków kamiennych. Możesz wybrać jeden z trzech różnych trybów bonusowych, co daje Ci wybór pomiędzy średnią, wysoką i bardzo dużą zmiennością. Podczas rundy bonusowej, bloki kamienne odblokują dodatkowe darmowe obroty lub mnożniki, w zależności od Twojego wyboru.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Relax Gaming opracował Temple Tumble Megaways przy użyciu HTML5, co oznacza, że można w niego grać na urządzeniach przenośnych bez żadnych problemów.

Jaki jest współczynnik RTP z Temple Tumble Megaways?

Gra ma RTP na poziomie 96,25%. Zmienność jest wysoka.

Końcowe pomysły na temat Temple Tumble Megaways

Temple Tumble Megaways jest kolejnym wspaniałym dodatkiem do kolekcji Megaways. Styl i design gry są świetne, a rozgrywka jest bardzo satysfakcjonująca. Podobały nam się różne opcje darmowych spinów. Chociaż maksymalny jackpot 7.767x Twoja stawka nie była tak wysoka, jak w niektórych innych grach Megawaysa, to nadal jest na tyle wysoka, że gracze są podekscytowani.

Kolejne nowe wydania Relax Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry