Amped
Release 12-2023
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
12-2023

Amped

O Amped

Temat muzyczny i osadzony w futurystycznym środowisku dyskotekowym, slot online Amped firmy Relax Gaming to 5-bębnowa, 4-rzędowa, 30-liniowa gra, w której można korzystać z multiplikatora BPM Boost, Electro Expanding Wilds, Big Bass Sticky Wilds i Remix Synced Reels. Gracze doświadczą również stereofonicznej dawki Free Spins w sposób dokładnie opisany w recenzji Amped slotu.

Amped Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zasadniczo, mówimy o grze z klasyczną mechaniką, która implikuje 3 lub więcej tego samego rodzaju symboli w celu utworzenia zwycięskiej kombinacji. Twoja strategia obstawiania odzwierciedla tabelę wygranych, gdzie symbole o wyższej ocenie wygranej płacą do 15x stawkę.

Wild Scatterters są gwiazdami tutorialu Amped. Zobaczysz ich rolę w całej grze, dowiesz się, że są nie tylko zatrudnieni w grach o tematyce starożytnego Egiptu, takich jak slot Księga królestw, ale znajdziesz je również w tytułach zajmujących się współczesnymi zwrotami akcji. Tutaj, grupa 3 różnych kolorów uruchomi Amped Free Spins przyznając zestaw 7 darmowych gier, podczas których jeden z poniższych modyfikatorów będzie aktywny.

Dzięki Orange Scatterters, gracze otrzymają Electro Expanding Wilds, które w zasadzie pokryją całą szpulę. Aby uzyskać mnożnik BPM Boost Multiplier i zobaczyć jak zwycięzcy zwiększają jego wartość o +1, zobacz Red Scatterters, które również pomagają graczom zdobyć Amped Dużą wygraną.

Gracze, którym udało się zebrać 3 Green Scattersy, otrzymają nagrodę Big Bass Sticky Wild Free Spins. W tej funkcji, Wildy, które wylądowały na zestawie kołowrotków zmieniają się w Sticky Wilds, pozostając na swojej pozycji do końca rundy.

W końcu zestaw niebieskich rozpraszaczy wyzwala bębny Synced Remix. Nowy obrót w tym trybie oznacza, że 2 lub więcej bębnów porusza się razem i są połączone z tymi samymi symbolami, które się na nich pojawiły. Istnieje maksymalnie 5 bębnów, które mogą pracować jednocześnie w ten sposób.

Fakty o grze

data wydania 12-2023
Linie wypłat 30
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

W dowolnym momencie gry podstawowej, gracze mogą otrzymać symbol Amped Bonusu i rozegrać darmową rundę. Zanim przejdziesz dalej, musisz wiedzieć, że są 4 Scattersy w kolorach pomarańczowym, czerwonym, zielonym i niebieskim. Działają one również jako Wildy pomagające graczom w ukończeniu linii wypłat. Teraz, dzięki funkcji Scatter Wild Respins, za każdym razem, gdy otrzymasz 2 Scattersy tego samego koloru, zostanie przyznany re-spin, który zmieni je w Zablokowane Wildy Scatter. Funkcja Amped Free Play (Darmowa gra) trwa tak długo, aż nie pojawią się nowe Scatter Wilds, lub gdy uruchomisz w pełni ukształtowane darmowe gry, jak wyjaśniono powyżej.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Relax Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie musisz ściągać aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Amped, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Amped?

Recencja Amped pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP 96,15%, gdzie oficjalne informacje wskazują na wysoką zmienność.

Końcowe pomysły na temat Amped

Dzięki technologii HTML5, slot Amped wyświetla się na dowolnym urządzeniu i może być odtwarzany od 0,10 do 100 monet na rękę. Przypadkowe groove’y będą cieszyć się zasięgiem zakładów i częstym występowaniem modyfikatorów bębnów, mimo że pula nagród nie należy do najbardziej satysfakcjonujących, jakie kiedykolwiek widziano.

Kolejne nowe wydania Relax Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier