Wonderland Protector
Release 08-2020
Wonderland Protector Screenshot
08-2020

Wonderland Protector

O Wonderland Protector

Wonderland Protector slot online to nowy slot fantasy od deweloperów NetEnt. Dołącz do tych trzech czarownic i weź na siebie złe stworzenia, które zagrażają bezpieczeństwu Krainy Czarów. Gra ma wiele uroku i ciekawych funkcji, a w połączeniu z maksymalnym jackpotem w wysokości 2500x Twoja stawka, na pewno będzie hitem. Przeczytaj naszą recenzję slotów Wonderland Protector, aby odkryć wszystkie szczegóły.

Wonderland Protector Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Wonderland Protector jest ustawiona na siatce 5×5. Zamiast tradycyjnego, wirującego slotu, ta gra wykorzystuje lawiny i cluster pays. Gromada trzech lub więcej pasujących symboli przyznaje wygraną, która powoduje, że zwycięskie symbole znikają, a nowe spadają i zajmują swoje miejsce.

Zanim zaczniesz grać, musisz wybrać, ile zamierzasz postawić. Wonderland Protector ma duży zakres od 0,20 € do ogromnej maksymalnej stawki 400 €. Za każdym razem, gdy trafisz play, wydasz swoją stawkę, a siatka zostanie odświeżona o nowe symbole.

Symbole w Wonderland Protector składają się z klejnotów o różnych kształtach, każdy o niepowtarzalnym wzorze i kolorze. Najwyższą z nich jest fioletowa gwiazda, która może przyznać nawet 100x swoją stawkę. Oprócz zwykłych symboli, znajdziesz tam również dziki, który zastąpi każdy płacący symbol na linii, pomagając Ci w osiągnięciu dużej wygranej.

Każda z trzech czarownic ma pasujący symbol, a wylądowanie zwycięskiej kombinacji tych czarownic odblokuje dziką cechę bohatera. Tutaj wszystkie nisko płatne symbole na siatce stuntują się do tego wiru, miejmy nadzieję, że doprowadzi to do wielkiej lawinowej wygranej.

Funkcja losowego niszczenia to kolejna funkcja, która może wyzwolić losowo każdy nie wygrywający spin. Jedna z czarownic zniszczy wszystkie symbole na siatce za wyjątkiem jej pasującego symbolu, co spowoduje, że nowe symbole spadną z góry.

Finałową funkcją bonusową Wonderland Protector jest runda darmowych obrotów. Jest ona odblokowywana poprzez wylądowanie trzech lub więcej rozproszeń na jednym obrocie. Gracz otrzyma nagrodę w postaci ośmiu darmowych obrotów Wonderland Protector i zostanie przetransportowany do jednego z trzech światów. Są to Mroczny Las, Ogniste Ziemie i Lodowe Światy.

Tutaj gracz będzie musiał pomagać czarownicom w walce z różnymi potworami i ostatecznie przyjąć strasznego bossa. Zwycięstwa w lądowaniu zwiększą siłę ataków czarownic, a pokonanie szefa odblokuje kolejnych osiem darmowych obrotów w następnym świecie.

Fakty o grze

data wydania 08-2020
Linie wypłat
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 2,500
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Wonderland Protector charakteryzuje się wygrywającymi lawinami, dzikimi i wolnymi obrotami. Wolne obroty mogą być ponownie uruchomione i wyposażone w dodatkowe jokery.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, jak zawsze NetEnt zapewnił płynne działanie gry na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Wonderland Protector?

Wonderland Protector ma wskaźnik RTP na poziomie 96,47%. Zmienność jest oceniana jako średnia.

Końcowe pomysły na temat Wonderland Protector

Wonderland Protector ma naprawdę zabawny i unikalny projekt, który odróżnia go od innych gier. Mimo, że gra oparta jest na poprzednim tytule NetEnta - Dzikim Świecie, wciąż udaje jej się świetnie się bawić. Bojowe darmowe obroty szefa są niesamowicie ekscytujące, a stosunkowo wysoki potencjał wygranej oznacza, że gracze będą wracać po więcej. Wypróbuj darmowe demo, aby zobaczyć, co myślisz.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry