Dazzle Me
Release 24-08-2015
Dazzle Me Screenshot
24-08-2015

Dazzle Me

O Dazzle Me

Dazzle Me slot online to klasyczny styl slotu z różnicą. Od deweloperów NetEnt, gra Dazzle Me jest dużym hitem wśród graczy dzięki swojej sprytnej konstrukcji, wysokiemu zwrotowi do stawki dla graczy i dużym wypłatom. Jeśli chciałbyś spróbować Dazzle Me dla siebie, możesz zagrać w darmowe demo, które jest dostępne już teraz. Aby dowiedzieć się więcej o grze, przeczytaj naszą pełną recenzję Dazzle Me dotyczącą slotów.

Dazzle Me Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Kiedy po raz pierwszy załadujesz grę Dazzle Me, będziesz zaskoczony tym, jak nietypowo wyglądają bębny. Mimo, że jest to klasyczny styl slotu, NetEnt nie podąża za typowym pięciordzeniowym, trójrzędowym projektem. Zamiast tego, podczas gdy jest pięć bębnów, jest od trzech do pięciu rzędów. Pierwsze dwa kołowrotki mają trzy rzędy, następne dwa mają cztery, a ostatni ma pięć.

Zanim zaczniesz grać, upewnij się, że wybierzesz, ile chcesz postawić na każdy obrót. Opcje wahają się od 0,20 € do 200 €. W grze jest siedemdziesiąt pięć linii wypłat, wzdłuż których musisz dopasować co najmniej dwa symbole, aby wygrać.

Wszystkie symbole w grze przypominają to, co można znaleźć na klasycznych automatach do gry. Istnieją różne klejnoty w różnych kolorach i rozmiarach oraz dwa symbole premium. Te dwa wysoko płatne symbole składają się z dzwonu i szczęśliwej 7. Aby wygrać, potrzebujesz tylko dwóch symboli premium na jednej linii, podczas gdy inne symbole będą potrzebowały co najmniej trzech. 7s są najlepiej płatnymi symbolami, dając Ci dużą wygraną w wysokości 200x stawka za linię pięciu.

Oprócz tego, będziesz musiał uważać na symbole bonusowe Dazzle Me. Pierwszy z nich to Diamentowy Dziki, który może pojawić się losowo, aby pokryć jedną lub więcej rolek. Jokery te zastąpią inne symbole, pomagając ci wygrywać w lądowaniu.

Jest też rozproszenie, które odblokuje wolne obroty Dazzle Me. Jeśli uda Ci się wylądować trzy lub więcej symboli darmowych obrotów, wejdziesz do rundy bonusowej. Trzy scatter’y dadzą ci osiem darmowych spinów, cztery dadzą ci dwanaście, a pięć da ci szesnaście. Podczas rundy darmowych obrotów, połączone bębny mogą się aktywować, zwiększając Twoje szanse na dużą wygraną. Maksymalny jackpot w Dazzle Me wynosi 760x twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 24-08-2015
Linie wypłat 76
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 152,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Dazzle Me zawiera losowo aktywowane dzikie kołowrotki. Istnieją również darmowe spiny, podczas których dwa bębny zostaną połączone razem, aby dać duże wygrane.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, NetEnt zaktualizował oprogramowanie Dazzle Me od czasu jego wydania, aby zapewnić możliwość korzystania z niego na wszystkich platformach.

Jaki jest współczynnik RTP z Dazzle Me?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 96,9%. Zmienność jest niska.

Końcowe pomysły na temat Dazzle Me

Z Dazzle Me, NetEntowi udało się przyjąć prostą koncepcję i wprowadzić unikalny i ekscytujący projekt. Niezwykły kształt kołowrotka może początkowo wyglądać na zagmatwany, ale wkrótce zobaczysz, co wnosi do rozgrywki. Gra jako całość jest być może nieco pozbawiona specjalnych funkcji, ale niska zmienność i dobry powrót do stawki gracza sprawiają, że pozostaje ona do dziś ulubioną grą fanów.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry