Spartan King
Release 12-2023
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
12-2023

Spartan King

O Spartan King

Pamiętasz legendę o 300 nieustraszonych wojownikach i ich przywódcy, którzy powstrzymali potężną armię perską przed grabieżą reszty kraju? Z silnym smakiem historii, slot online Spartan King Pragmatic Play przynosi Multipleier Wilds, Scatterters i Free Spins. Dowiedz się wszystkich szczegółów i uzyskaj wskazówki po przeczytaniu recenzji slotu Spartan King.

Spartan King Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Inspirowana przez ikony komiksów, gra przenosi Cię bezpośrednio na pole bitwy pod Termopilami, gdzie słoneczne brzegi wkrótce zabarwią się na czerwono. Potężny król Leonidas wygrywa samouczek Spartan King, ponieważ jest tam nie tylko najodważniejszym żołnierzem, ale także tym, który ma najwyższą wypłatę.

Jest to 5-bębnowa, 4-bębnowa, 40-wierszowa gra z liniami płatniczymi, w której twoją główną misją jest przejechanie 100 tys. najeźdźców wybrzeża poprzez zdobycie od 3 do 5 symboli tego samego rodzaju. Najniżej oceniani są królowie kart od waletów do asów w tradycyjnym greckim stylu, natomiast ci z wyższą oceną reprezentują różne militaria, takie jak miecze, okręty, hełmy i krótkie miecze (nazywane przez rzymskich gladiatorów „gladius”).

Jak już wcześniej wspomniano, Leonidas jest ikoną Dzikiego, która pomaga w łączeniu rzeczy, zastępując każdą inną płatną rzecz. Ten dumny Spartanin pojawia się tylko na bębnach 2, 3, 4 i 5, pomagając graczom ukończyć linię wypłat. Ponadto, gdy otrzymasz 5 takich przedmiotów, szczęście wojowników uśmiecha się po przyznaniu Spartan King Dużej wygranej w wysokości 20x stawka.

Ukształtowany jako nieprzenikniona tarcza, Dziki M nożnik to funkcja bonusowa Spartan King, którą możesz wyzwolić w dowolnym momencie gry. Co więcej, odgrywa on znaczącą rolę podczas dodatkowych obrotów. Jest to symbol 2×2, który zwiększa stawkę zgodnie z liczbą wskazaną na tarczy.

Fakty o grze

data wydania 12-2023
Linie wypłat 40
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 25,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Aby wejść do Spartan King Free Spins, gracze muszą znaleźć 3 lub więcej Scatterters. Na szczęście, mogą pojawić się w dowolnym miejscu, gdzie 3, 4 lub 5 z rodzaju przyznanych 8, 10 lub 12 darmowych rund z mnożnikami 1x, 5x i 20x, odpowiednio, dla zwycięzców. W ramach darmowej gry Spartan King możesz otrzymać Mnożniki Wildy, które losowo poprawią bankroll w przypadkach 2x, 3x, 5x, 10x lub 25x stawki zgodnie z tabelą wygranych.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Pragmatic Play za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Spartan King, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Spartan King?

Recencja Spartan King pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP na poziomie 96,60%, gdzie oficjalne informacje wskazują na wysoką zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Spartan King

Przeznaczony do pracy na dowolnym urządzeniu i wiernie ożywiający atmosferę zarówno z komiksów, jak i filmów, slot Spartan King może być odtwarzany od 0,20 do 100 monet na rękę. Jest to gra typu hack ‚n’ typu slash, oferująca wysokiej jakości rozrywkę, ale dość niskie nagrody. Z drugiej strony, slot Age of The Gods Epic Troy zajmuje się Grekami i Trojanami, ale oferuje progresywny jackpot. To od Ciebie zależy, z którą armią walczyć i o jaką sprawę.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier