Dragon Tiger
Release 4 dni temu
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
4 dni temu

Dragon Tiger

O Dragon Tiger

Dla gry przesiąkniętej azjatyckimi obrazami i mitologią, spójrz na najnowsze wydanie Dragon Tiger slotu online Pragmatic Play. Ta gra wykorzystuje klasyczny azjatycki motyw i łączy w sobie wiele sposobów na wygraną z dużą zmiennością i prostą rozgrywką. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej recenzji Dragon Tiger dotyczącej slotów.

Dragon Tiger Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Slot wideo Dragon Tiger odbywa się na siatce 5×4 z pięcioma bębnami i czterema rzędami. Jest więcej niż tysiąc sposobów na wygraną, 1024 w rzeczywistości, a podczas gry będziesz próbował dopasować symbole na sąsiednich bębnach, aby wygrać.
Zanim jednak wciśniesz przycisk „play”, musisz najpierw wybrać swoją stawkę spośród dostępnych opcji. Gra Pragmatyczna ustawiła zakres zakładów od 0,20 € do 100 €. Po wybraniu stawki za obrót, zagraj lub ustaw autoplay, aby bębny się obracały.
W trakcie gry będziesz chciał zwrócić uwagę na 10 regularnych symboli płatniczych. Składają się one z symboli kart do gry A-9 oraz różnych zwierząt z chińskiego zodiaku. Są tam żółwie, szczęśliwe żaby, króliki, karpie koi i biały tygrys. Biały tygrys jest tak samo rzadki, jak i cenny, płacąc za dwa rodzaje i nagradzając dużą wygraną za pięć rodzajów.
Oprócz zwykłych symboli płatniczych, istnieje również kilka różnych symboli bonusowych Dragon Tiger, na które należy zwracać uwagę. Pierwszym z nich jest joker, który występuje w postaci smoka i pojawia się na drugim, trzecim i czwartym bębnie. Zastępują one wszelkie inne symbole, pomagając w tworzeniu zwycięskich linii.
Drugim symbolem bonusowym jest logo gry, które działa jak scatter i odblokowuje darmowe obroty Dragon Tiger. Aby wejść do tej rundy bonusowej, musisz wylądować trzy lub więcej scatterów na widoku i wygrać od ośmiu do dwudziestu darmowych obrotów w zależności od tego, ile scatterów wylądowałeś. Podczas rundy darmowych obrotów, twój potencjał wygranej jest zwiększony, ponieważ jokery również niosą ze sobą mnożniki wygranej.
Dziki multiplikator wygranej może zapewnić bonusy od 2 do 5 razy większe od kwoty, gdy zaangażujesz się w wygraną. Jeśli w wygranej znajduje się wiele jokerów, bonusy są mnożone razem przed wypłatą wygranej. Ten slot ma maksymalny potencjał wygranej większy niż 10.000x Twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 05-11-2022
Linie wypłat 1024
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Dragon Tiger obejmuje dziki, rozproszenie i swobodne obroty. Podczas rundy darmowych obrotów, jokery przychodzą z wygrywającymi mnożnikami.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra Dragon Tiger działa doskonale na urządzeniach przenośnych, w tym na tabletach i telefonach komórkowych.

Jaki jest współczynnik RTP z Dragon Tiger?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 96,5%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Dragon Tiger

Dragon Tiger nie oferuje wiele w zakresie innowacji, ale dostarcza wiele zabawy i emocji. Gra jest niewiarygodnie prosta, ale udaje jej się również być bardzo ekscytującą i oferuje duży potencjał wygrywania. Jeśli lubisz sloty o tematyce azjatyckiej, bez wątpienia pokochasz tę grę, sprawdź darmowe demo, jeśli nadal nie jesteś pewien. Możesz grać za darmo i doświadczyć gry na własne oczy, zanim zaczniesz grać na prawdziwe pieniądze.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier