Pirate Gold Deluxe
Release 12-2023
Pirate Gold Deluxe Screenshot
12-2023

Pirate Gold Deluxe

O Pirate Gold Deluxe

Żegluj na Seven Seas i ograbiaj do 15000x zakład jako nieustraszony kapitan osławionej załogi psów morskich z Pirate Gold Deluxe slotem online w Pragmatic Play. W pobliżu Tortugi, wrak statku pozostawił Minor, Major i Grand Jackpot do odkrycia przez odważną duszę, więc przeczytaj recenzję Pirate Gold Deluxe slot i dowiedz się, jak wygrać tę nagrodę.

Pirate Gold Deluxe Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zabierając Cię do zdalnej pirackiej kryjówki, jest to klasyczny automat do gry z 5 bębnami, 4 rzędami i 25 stałymi liniami płatniczymi, które można grać od 0,20 do 100 monet na rękę. Domyślnym zakładem jest 2,00 monety, ale gracze mogą stosować każdą strategię zakładów, którą znajdą w samouczku Pirate Gold Deluxe, który uznają za odpowiednią dla danego wyzwania. Ponadto, potrzebujesz 3 meczów, aby otrzymać wypłatę zamiast klastrów w Pirates 2 Mutiny slot.

Istotny jest również fakt, że od Twoich wyborów zależy wysokość wygranej Pirate Gold Deluxe Big Win, więc tylko na najwyższym poziomie zakładów gracze biorą maksymalnie 5.000, 20.000 i 100.000 monet zamiast „tylko” 10, 40 i 200 monet odpowiednio za Minor, Major i Grand Jackpot.

Po wypłaceniu wszystkich kombinacji wygranych, funkcja Torba na Szczęście zaczyna zanikać wszystkie normalne ikony i pozostawia tylko Symbole Pieniędzy na zestawie kołowrotków. Normalne pole gry oferuje teraz tylko te ikony wraz z symbolami Retriggera i Multiplikatora.

W czasie trwania funkcji Pirate Gold Deluxe Bonusu, gracze mogą trafić 2 lub więcej wersji Symboli Pieniężnych: fioletowa wersja przyjmuje wartość wszystkich symboli pieniężnych, które wywołały daną funkcję, podczas gdy czerwona wersja robi to samo z ikonami obecnymi na ekranie, kiedy trafia.

Funkcja respiningu rozpoczyna się od 3 respinów, podczas których wszystkie symbole pieniężne pozostają na zestawie kołowrotków, podczas gdy nowe zerują licznik do 3. Funkcja Free Spins Pirate Gold Deluxe działa do momentu wyczerpania wszystkich respinów lub wypełnienia całego ekranu ikonami w kształcie monet.

Fakty o grze

data wydania 12-2023
Linie wypłat 25
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 100,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Symbol mnożnika w kształcie zielonego worka może przyjąć losową wartość 2x, 3x lub 5x zastosowaną do ogólnego wyniku zgodnie z tabelą płac. Ponadto, istnieje symbol Retrigger, który może trafić po bieżącej rundzie, aby nagrodzić nową rundę Lucky Treasure Bag od początku. W grze Pirate Gold Deluxe Free Play, wszyscy zwycięzcy i stawki są obliczane w kredytach demo, tylko po to, aby informować Cię na bieżąco.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Pragmatic Play za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie trzeba ściągać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk dla gry Pirate Gold Deluxe, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Pirate Gold Deluxe?

Recencja Pirate Gold Deluxe pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP na poziomie 96,48%, gdzie oficjalne informacje wskazują na wysoką zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Pirate Gold Deluxe

Z nieco poważniejszą atmosferą w porównaniu z innymi tytułami w niszy, slot Pirate Gold Deluxe opiera się na stale rosnącym gronie fanów szybkich statków, przygód, pięknych pań i ograbionych fortów karaibskich. Jeśli to też jest w twoim CV, to uderzaj teraz.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry