Circus Delight
Release 16 dni temu
Circus Delight Screenshot
16 dni temu

Circus Delight

O Circus Delight

Przyłącz się do wszystkich zabaw i emocji związanych z gniazdem online Circus Delight od programistów PG Soft. Gra rozgrywa się na tle wędrownego cyrku, a Ty możesz spodziewać się wszystkich atrakcji wielkiego cyrkowego show. Dzięki ekscytującej rozgrywce i wielu ciekawym funkcjom, gracze z pewnością docenią to doświadczenie. Wszystkie szczegóły znajdziesz w naszym przeglądzie slotów Circus Delight.

Circus Delight Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Slot wideo Circus Delight jest ustawiony na typowej siatce 5×3 z pięcioma bębnami, trzema rzędami i dwudziestoma pięcioma liniami płatniczymi. Aby wygrać, musisz mieć co najmniej trzy takie same symbole w jednej z linii.
Zanim jednak zaczniesz grać, będziesz musiał wybrać swój zakład spośród dostępnych opcji. Zakres waha się od minimalnej stawki 0,25 € aż do maksymalnej stawki 100 €. Kiedy już to zrobisz, możesz nacisnąć przycisk play lub wybrać opcję autoplay, aby rozpocząć grę.
Podczas gry szukasz dwunastu symboli płatniczych, które są podzielone na sześć niskich i sześć wysokich stawek. Na dole tabeli wypłat znajdują się symbole kart do gry A-9. W dalszej części stołu, różne przedmioty i postacie z cyrku, wszystkie wypłacane są po różnych stawkach. Są tu buty klauna, pałki do żonglowania, bębenki, występująca małpa i wreszcie cyrkowy wodzirej.
Najwyżej płacącym symbolem jest klown, który działa również jako specjalny dzikus. Dziki symbol zastępuje inne symbole na linii, pomagając w tworzeniu zwycięstw. Każda wygrana uzyskana za pomocą jokera będzie miała również zastosowanie 2x mnożnik do Twojej wygranej. Na koniec znajduje się również symbol bonusu Circus Delight, czyli scatter. Ta złota armata może pojawić się w dowolnym miejscu na bębnach i odblokuje darmowe obroty [p_n], jeśli na jednym obrocie pojawią się trzy lub więcej.
Zanim rozpocznie się runda darmowych obrotów, gracze stukają w jedną z fioletowych armat, aby ujawnić liczbę darmowych obrotów, a następnie stukają w czerwoną armatę, aby ujawnić podstawowy mnożnik. Gracze mogą otrzymać od ośmiu do trzydziestu dwóch darmowych obrotów i mnożnik do 12x. Darmowe obroty mogą być wznowione podczas tej rundy bonusowej poprzez wylądowanie większej ilości działek, a wszelkie wygrane są mnożone przez jakikolwiek multiplikator, który został przyznany.

Fakty o grze

data wydania 13-10-2022
Linie wypłat 25
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 546,700
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Cechy szczególne to dziki, rozproszenie, wolne obroty i mnożniki.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra jest doskonale zoptymalizowana dla urządzeń przenośnych, a jej obsługa odbywa się za pomocą pełnego ekranu dotykowego.

Jaki jest współczynnik RTP z Circus Delight?

Szczelina ma wskaźnik RTP na poziomie 96,7%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Circus Delight

Chodzenie do cyrku może nie być już tak popularne, ale Circus Delight nadal udaje się sprawić, że wygląda to na dobrą zabawę. Projekt i styl gry są bardzo przykuwające uwagę, a rozgrywka jest również bardzo zabawna. Istnieje pewien duży potencjał wygranej dostępny w rundzie darmowych obrotów, gdzie łącząc duże wygrane mnożnikowe można trafić maksymalny jackpot 5467x swoją stawkę. Jeśli chcesz spróbować samemu, zagraj w darmowe demo już dziś i zobacz, co o tym myślisz.

Kolejne nowe wydania Pocket Games Soft
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier