Disco Monkey
Release 09-08-2020
Disco Monkey Screenshot
09-08-2020

Disco Monkey

O Disco Monkey

Gniazdo online Disco Monkey firmy NetEnt, wyposażone w 5-stopniowy tryb Free Spins z rosnącym mnożnikiem, wprowadza atmosferę klubów tanecznych lat 70-tych do wielu urządzeń. Pobierz jiggy z Golden Disco Ball i zgarnij Random Cash Prizes w sposób dokładnie opisany w recenzji Disco Monkey slotu.

Disco Monkey Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jest to klasyczna gra, która wygląda trochę jak bandyci jednoręki, którzy rządzili światem rozrywki w kasynie kilkadziesiąt lat temu. Podstawa ma 3 bębny, 3 rzędy i 5 stałych linii wypłat, na które można stawiać zakłady od 0,10 do 250 monet.

Tytuł o tematyce owocowej opiera się również na pojedynczych, podwójnych i potrójnych barach, a Lucky Sevens jako symbolach o nieco niższej ocenie wypłaty. Z drugiej strony, tabela wygranych faworyzuje Disco King, który płaci 500x stawkę za pełny ekran, lub 100x, gdy linia wygranych jest kompletna z 3 meczami.

W grze Disco Monkey Free Play znajdziesz dokładnie taki sam zestaw zasad z jedną różnicą: wszystkie stawki i zwycięzcy są wyświetlane jako monety demonstracyjne, których możesz użyć tylko do nauki wygranej. Jest to również świetny wybór, aby rozwinąć swoją strategię zakładów w nieco uproszczony sposób, niż w przypadku slotu online Hit it Hard.

Golden Disco Ball jest jednym z dwóch rodzajów Scatterters i może wylądować w dowolnym miejscu na zestawie kołowrotkowym, aby przynieść Random Cash Prize. Kiedy pojawi się wraz z 2 Srebrnymi Kulami Dyskotekowymi, gracze otrzymają 3 dodatkowe obroty za każdą złotą kulę.

Co więcej, funkcja bonusu Disco Monkey zawiera mnożnik losowy w zakresie od 1x do 50x. Za każdym razem, gdy pojawia się nowa Złota Kulka Dyskotekowa, licznik wraca do 3, podczas gdy funkcja kończy się w przypadku, gdy nie ma nowych kul w ciągu 3 obrotów.

Fakty o grze

data wydania 09-08-2020
Linie wypłat 5
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 3,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Tryb Free Spins Disco Monkey opiera się na 5 poziomach z rosnącymi mnożnikami. Gracze będą zwiększać balans w skokach 1x, 2x, 3x, 5x lub 10x. Po pojawieniu się złotej kuli na ekranie zostaną dodane wszystkie wartości i pomnożone przez multiplikator poziomów. Podczas przechodzenia przez kolejne poziomy, gracze mogą zwiększyć podstawową pulę środków i ostatecznie wygrać dużą wygraną Disco Monkey.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach NetEnt za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Disco Monkey, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Disco Monkey?

Samouczek dla slotu Disco Monkey pozostaje zbliżony do zatwierdzonego współczynnika RTP 96,04%. Oficjalna informacja sugeruje wysoką zmienność tytułu przy wskaźniku trafień tylko 14,01%. Odpowiednio, częstotliwość bonusu wynosi średnio 1 na 250 obrotów.

Końcowe pomysły na temat Disco Monkey

Proste i proste, recenzja Disco Monkey pokłada wiele zaufania w Scatterters i nie mówi o żadnych Dzikich Zastępstwach. Jest cała masa dodatkowych spinów, których można doświadczyć w tej dyskotece, słuchając druzgocących hitów z tamtych czasów. Jeśli jest to bliskie Twojemu sercu, z chęcią założymy na nią zalecaną odznakę. Statyczny jackpot w wysokości 3000x stawka może również pomóc w podjęciu decyzji.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry