Milky Ways
Release 07-2023
Milky Ways Screenshot
07-2023

Milky Ways

O Milky Ways

Pod wpływem astro-infiltracji, NoLimit City przynosi nową galaktykę pełną nagradzających asteroid jest dobrze przygotowany slot wideo Milky Ways. Gra oferuje statyczny jackpot wart ponad 5000x stawkę i wprowadza 2 rodzaje Free Spins. Gracze będą również korzystać z Solar Wilds z Multiplikatorami w sposób dokładnie opisany w recenzji slotu Milky Ways.

Milky Ways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Mówiąc o tytułach o tematyce kosmicznej, Slot online Starburst wyraźnie wyznaczył standardy, ale gry, które przyszły po nim zawsze udawało się wzbogacić niszę o pakiet nowych funkcji. To samo dzieje się tutaj od czasu, gdy dział ulepszeń nie tylko dodał Solar Wilds, ale także znacznie poprawił rundy bonusowe Milky Ways.

Historia Solar Wilds jest dość dobrze znana, ponieważ mówimy o klasycznych modyfikatorach kołowrotka, które mogą zastąpić wszystkie płatne symbole. Można je znaleźć na kołowrotkach 2, 3 lub 4. Zdecydowanie warto jednak wspomnieć o ich podwójnej naturze, gdyż posiadają one również multiplikatory od 1x do 3x zastosowane do wszystkich zwycięzców wykonanych z Wilds.

Kiedy 3 Scattersy wylądują na środkowych bębnach, gracze otrzymają 3 obroty Milky Ways. Układ zostanie wzbogacony o 2 nowe rzędy, dzięki czemu będzie to baza 5×5 z 3.125 sposobami na wypłatę. Do każdego spinu dołączone są 2 gwarantowane Solar Wilds, a każdy nowy Scatter dodaje kolejny darmowy spin.

Po utworzeniu zwycięskiej kombinacji, gracze uruchamiają Fusion Spin. Ta funkcja blokuje wszystkie zwycięskie ikony i przyznaje 1 re-spin. W przypadku pojawienia się nowego zwycięzcy, pozostanie on również na swojej pozycji i będzie miał jeszcze jeden respin. Rutyna trwa do momentu, aż nie pojawią się nowe zwycięskie kombinacje.

Zbiór zasad jest tradycyjny, biorąc pod uwagę początkowy układ 5 zwojów, 3 rzędy i 243 linie płatnicze. Monety są wyceniane od 0,20 do 100 zarówno w grach pieniężnych, jak i w grach darmowych Milky Ways Free Play. Drugi scenariusz jest pełen demonstracyjnych monet, które można wykorzystać do nauki wygranej i opracowania właściwej strategii zakładów.

Fakty o grze

data wydania 07-2023
Linie wypłat 3125
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Nie będziesz musiał siedzieć wiecznie i czekać na średnio 1 z 66 spinów, aby dostać się do Free Spins Milky Ways. Usługodawca zawarł w swoim programie Bonus Buy funkcję, która może natychmiast wyzwolić dodatkowe obroty. Połówka jest taka - funkcja ta kosztuje 38x stawkę, ale Twój następny obrót z pewnością będzie miał co najmniej 3 scattersy i nową szansę na zdobycie Milky Ways Dużej Wygranej.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Milky Ways, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Milky Ways?

Samouczek dla slotu Milky Ways pozostaje zbliżony do zatwierdzonego współczynnika RTP 96,14%, natomiast na niektórych stronach NoLimit City można go obniżyć do 94,24%. Oficjalna informacja oznacza tytuł o średniej lub wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Milky Ways

Jak grzyby po deszczu, klony popularnej gry rozprzestrzeniają się w przestrzeni online. Recenzja Milky Ways ma coś nowego do zaoferowania, ponieważ nie widzieliśmy zbyt wielu tytułów z Wild Multipliers i ciekawym bonusem do darmowych spinów. Kompatybilność mobilna z pewnością pomoże Ci spróbować szczęścia i dowiedzieć się, czy jesteś publicznością, do której gra jest polecana.

Kolejne nowe wydania Nolimit City
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier