Holiday Spirits
Release 05-11-2020
Holiday Spirits Screenshot
05-11-2020

Holiday Spirits

O Holiday Spirits

Kontynuacją udanej gry slot Firejoker, Holiday Spirits slot online przez Play'n Go jest świąteczna gra tematyczna 3x3 oparta na popularnej powieści Charlesa Dickensa. Jest to automat 3x3, w którym gracze będą korzystać z Dynamic Multipliers, Stacked Symbols, funkcji 3-spin i gwarantowanych wygranych. Dowiedz się jak wygrać dzięki wskazówkom z przeglądu automatów do gier Holiday Spirits.

Holiday Spirits Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Usiądź przy ładnie udekorowanej choince i ciesz się jak najlepiej wiedząc, że Ebenezer Scrooge zrobił wszystko, co w jego mocy, aby stworzyć ciepły i domowy nastrój. Biorąc pod uwagę jego zachowanie w przeszłości, nic dziwnego, że jego teraz nieżyjący współpracownicy są duchami z przeszłości, a także symbolami o najwyższej ocenie w tabeli płac.

Jacob Marley prowadzi stado duchów przeszłości, teraźniejszości i przyszłości dominujących w tutorialu Holiday Spirits ze swoimi wartościami premii pozadoczesnej. Podczas gdy ikony o niższej wartości płacą maksymalnie 1,4x stawkę, trzech martwych partnerów biznesowych oferuje 4x twoją inwestycję.

Stary dobry tightwad jest Dziki i ma podwójną naturę. Tradycyjnie Wildy zastępują tutaj wszystkie inne symbole, oferując również Holiday Spirits Dużą wygraną 16x stawkę za kombinację 5 rodzajów. Podobnie jak wszystkie inne symbole, jokery mogą zamienić się w stosy jokerów o trzech symbolach wysokości.

Kiedy 2 bębny są ułożone z tymi samymi symbolami na nie wygrywającym obrotach wraz z aktywnym multiplikatorem, uruchomisz Bonus Holiday Spirits. Istnieją 3 rodzaje tak zwanych Win Spins, więc sprawdźmy je wszystkie.

Aktywowane przez 2x Mnożnik, Wygraj Spins of Christmas Future pochodzi z serii Free Spins Holiday Spirits, które skończą się po osiągnięciu zwycięstwa. Niewygrane obroty zwiększają Mnożnik z 2x do 10x, dając w końcu gwarantowaną wygraną.

Mnożniki 3x, 4x lub 5x aktywują Wins of Christmas Present, gdzie niezmieniony mnożnik jest stosowany do respinacji. Ostatecznie, Wygrane w karnecie bożonarodzeniowym są wyzwalane za pomocą 10x mnożnika, który spada do 2x na każdym nie wygrywającym spinu. Kiedy osiągniesz najniższy mnożnik, gwarantowana wygrana jest osiągana zarówno w grze na prawdziwe pieniądze, jak i w grze Free Play Holiday Spirits.

Fakty o grze

data wydania 05-11-2020
Linie wypłat 5
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 160,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Siedząc nad zestawem kołowrotków, zegar może się aktywować w dowolnym momencie gry lub podczas dodatkowych obrotów. Jeśli i kiedy to nastąpi, wszyscy zwycięzcy zostaną pomnożeni przez 2x, 3x, 4x, 5x lub 10x. Znajdziesz także Prezent Ebenezera, który może zwiększyć wartość i podwoić mnożnik aż do maksymalnej wartości 20x. Inny rodzaj mnożnika zwiększającego wartość jest stosowany w slocie Super Boost, grze również ustawionej w Londynie, ale w odległej przyszłości w porównaniu do naszego tytułu.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Play’n Go za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie musisz pobierać aplikacji na iPhone’a ani pliku Android .apk do gry Holiday Spirits, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Holiday Spirits?

W recenzji Holiday Spirits jest mowa o zatwierdzonym współczynniku RTP, a oficjalne informacje z 96,54% mówią o modelu matematycznym o wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Holiday Spirits

Grając od 0,10 do 100 monet na rękę, slot Holiday Spirits jest klasykiem 5-liniowym, oferującym kolejny zwrot w popularnej historii. Duchy są tak naprawdę bardziej niż kiedykolwiek kuszące, aby spróbować je pokonać i zdobyć 1600x najwyższą stawkę.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry