Irish Pot Luck
Release 05-08-2020
Irish Pot Luck Screenshot
05-08-2020

Irish Pot Luck

O Irish Pot Luck

Zabierając Cię na Szmaragdową Wyspę Świętych i Stypendystów, NetEnt przynosi nową dawkę uroku w slocie video Irish Pot Luck. Jest to 5-bębnowa, 3-rzędowa, 20-liniowa gra, która pokłada wiele zaufania w funkcji Multiplikatora i nagradzającym Kole Jackpota. Dowiedz się wszystkich szczegółów w recenzji slotu Irish Pot Luck.

Irish Pot Luck Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zanim popchniesz swoje szczęście, użyj predefiniowanych wartości, aby ustawić swoją strategię zakładów. Gra akceptuje inwestycje w wysokości od 0,20 do 200 monet na obrót, co dotyczy również gry Free Play Irish Pot Luck. Pamiętaj, że stawki w trybie demo służą wyłącznie celom edukacyjnym, co oznacza, że możesz użyć dummy cash, aby dowiedzieć się, jak wygrać.

Ścigacze Irish Pot Luck Big Win nie mogą się doczekać, aby zacząć kręcić Jackpot Wheel. Aby to zrobić, spróbuj zebrać 3 symbole Jackpota, które pojawiają się w dowolnym miejscu w widoku. Koło jest podzielone na sekcje i posiada 3 poziomy oferujące szereg nagród, w tym Mini, Midi lub Mega Jackpot o wartości 20x, 100x lub 5000x.

Jako zdarzenie losowe podczas gry głównej, gracze mogą uruchomić funkcję bonusu Irish Pot Luck. Podczas trybu Pot Luck pojawia się mały, pulchny Leprechaun z kapeluszem pełnym modyfikatorów rozmieszczonych w całej bazie. W ten sposób możesz otrzymać 3 Scattersy, symbole jackpota lub maksymalnie 5 Wildsów na bębnach 1, 3 i 5.

Kolejną ciekawą cechą jest praktycznie rdzeń tej gry. Funkcja Multiplier Feature jest aktywna na każdym pojedynczym obrocie i zwiększa Twoje saldo 1x, 2x, 3x lub 5x. W trybie bonusowym wartości są zwiększane aż do 15x. W magicznym slocie Leprechaun’s Magic, magiczne stworzenie również działa na Twoją korzyść, więc sprawdź to teraz.

Na koniec, kilka słów o symbolach. Zgodnie z oczekiwaniami, ikony o tematyce irlandzkiej dominują w tabeli płac i można znaleźć takie jak kapelusze, harfy, fajki i podkowy. Ta ostatnia ma najwyższą ocenę wypłaty i oferuje 20x wyższą stawkę. Wszystkie z nich są zastępowalne przez Wildy, które również płacą 50x wyższą stawkę za 5 meczów.

Fakty o grze

data wydania 05-08-2020
Linie wypłat 20
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Przy użyciu 3 lub więcej Rainbow Scatterters, otrzymasz partię 10 Irish Pot Luck Free Spins. Podczas tej funkcji, Multiplikator zwiększa się do 2x, 4x, 7x lub 15x. Występowanie Jackpotów jest również wyższe, podobnie jak wyzwalanie wyżej wymienionej funkcji Pot Luck.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach NetEnt za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Irish Pot Luck, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Irish Pot Luck?

Samouczek dla slotu Irish Pot Luck pozostaje bliski zatwierdzonemu współczynnikowi RTP 96,06%, gdzie oficjalna informacja oznacza tytuł o średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Irish Pot Luck

Gry z opcjami typu wheel-of-fortune są zawsze popularne i czasami wystarczy mieć tylko ten modyfikator, aby nazwać je zalecanymi. Recenzja Irish Pot Luck pokazała, że ta gra ma o wiele więcej do zaoferowania i jest zdecydowanie warta twojego czasu i wysiłku.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry